۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » سایر حوزه ها
  • شناسه : 12755
  • 28 جولای 2018 - 14:00
  • 273 بازدید
  • ارسال توسط :
کواکبیان: مذاکره کنندگان با اروپا به متضرر شدن ملت ایران راضی نشوند
کواکبیان: مذاکره کنندگان با اروپا به متضرر شدن ملت ایران راضی نشوند

کواکبیان: مذاکره کنندگان با اروپا به متضرر شدن ملت ایران راضی نشوند

به گزارش ایسنا، مصطفی کواکبیان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی جلسه علنی امروز مجلس گفت: نکته اول من خطاب به آقای ظریف و همکارانشان است، خدا قوت بهشان می گویم که در مذاکرات با اروپاییان توجه داشته باشند که یک ملت پشت سرشان ایستاده اند، حداقل‌های حقوق ملت ایران اگر […]

به گزارش ایسنا، مصطفی کواکبیان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی جلسه علنی امروز مجلس گفت: نکته اول من خطاب به آقای ظریف و همکارانشان است، خدا قوت بهشان می گویم که در مذاکرات با اروپاییان توجه داشته باشند که یک ملت پشت سرشان ایستاده اند، حداقل‌های حقوق ملت ایران اگر تضمین شد راضی شوند، در غیر این صورت به متضرر شدن ملت یران راضی نشوند.

وی در تذکری به دستگاه قضایی بیان کرد: در شرایطی که مردم مشکلات دارند افراد می‌خواهند طلاق بگیرند و با این قیمت سکه با مشکل مواجه شده‌اند، آن وقت سلطان سکه با دو تن سکه دستگیر شده است. منتظریم ببینیم دستگاه قضایی با سلطان سکه چه برخوردی می‌کند.

کواکبیان عنوان کرد: در فصل گرما با مردم خوزستان، آبادان و خرمشهر همدردی می‌کنیم و من به وزارت نیرو و همچنین مسئولان استان خوزستان می‌گویم که شما همت کرده‌اید اما همت خود را مضاعف کنید تا زودتر نتیجه بگیریم.

انتهای پیام