۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » سایر حوزه ها
  • شناسه : 8385
  • 15 جولای 2018 - 11:28
  • 287 بازدید
  • ارسال توسط :
کمالی‌پور: بررسی دوباره لایحه پالرمو به صلاح کشور نیست
کمالی‌پور: بررسی دوباره لایحه پالرمو به صلاح کشور نیست

کمالی‌پور: بررسی دوباره لایحه پالرمو به صلاح کشور نیست

یحیی کمالی‌پور در گفت‌وگو با ایسنا درباره ایرادات مجدد شورای نگهبان نسبت به لایحه پالرمو اظهار داشت: ایرادات شورای نگهبان به نحوی است که دیگر امکان بررسی مجدد وجود ندارد حتی در صورت امکان این بررسی مجدد به عقیده من به صلاح نیست که بار دیگر بررسی مجدد داشته باشیم. وی در این خصوص توضیح […]

یحیی کمالی‌پور در گفت‌وگو با ایسنا درباره ایرادات مجدد شورای نگهبان نسبت به لایحه پالرمو اظهار داشت: ایرادات شورای نگهبان به نحوی است که دیگر امکان بررسی مجدد وجود ندارد حتی در صورت امکان این بررسی مجدد به عقیده من به صلاح نیست که بار دیگر بررسی مجدد داشته باشیم.

وی در این خصوص توضیح داد: ایرادات شورای نگهبان ایرادات ماهیتی است، اگر بخواهیم به آن ماهیت‌ها توجه کنیم باید در نظر داشته باشیم که ورود به آن به مصلحت کشور نیست حتی اگر این لایحه به کمیسیون حقوقی و قضایی بازگشت داده شود و مرتبط به این کمیسیون باشد ما آن را از دستور کار خارج خواهیم کرد.

به گزارش ایسنا، کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان در نشست خبری روز شنبه با اشاره به لایحه الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون سازمان ملل متحد برای مبارزه با جرایم سازمان یافته فراملی گفته است که این لایحه به بررسی شورای نگهبان رسیده و با توجه به اصلاحات به عمل آمده در ماده سه این لایحه، ایراد سابق این شورا کماکان به قوت خود باقی است.

انتهای پیام

برچسب ها