۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » سایر حوزه ها
  • شناسه : 13024
  • 28 جولای 2018 - 14:50
  • 289 بازدید
  • ارسال توسط :
کمالی‌پور: با چالش اطاله دادرسی در دستگاه قضا مواجه هستیم
کمالی‌پور: با چالش اطاله دادرسی در دستگاه قضا مواجه هستیم

کمالی‌پور: با چالش اطاله دادرسی در دستگاه قضا مواجه هستیم

به گزارش ایسنا، یحیی کمالی‌پور امروز در شورای مشترک قضایی و اداری استان کرمان به مناسبت هفته قوه قضاییه با بیان اینکه دستگاه قضایی استان کرمان جزو برترین‌های قضایی کل کشور است گفت: امروز دستگاه قضایی ما که با تمام توان در مقابل هجمه‌ها ایستاده، آماج همه تهمت‌هایی است که روزی شهید بهشتی تحمل کرد […]

به گزارش ایسنا، یحیی کمالی‌پور امروز در شورای مشترک قضایی و اداری استان کرمان به مناسبت هفته قوه قضاییه با بیان اینکه دستگاه قضایی استان کرمان جزو برترین‌های قضایی کل کشور است گفت: امروز دستگاه قضایی ما که با تمام توان در مقابل هجمه‌ها ایستاده، آماج همه تهمت‌هایی است که روزی شهید بهشتی تحمل کرد و هرجا که دشمن ما را آماج تهمت قرار می‌دهد، نقطه قوت ماست و نشان می دهد این قوه توانسته به وظیفه خود عمل کند.

کمالی پور با بیان اینکه منکر مشکلاتی که در قوه قضاییه وجود دارد، نیستیم، تصریح کرد: ما با چالش اطاله دادرسی در دستگاه قضایی مواجه هستیم و جمعیت کیفری رو به افزایش و عدم تناسب ظرفیت های پزشکی قانونی در امکانات نسبت به خدمات از دیگر چالش هاست.

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: نگاه هایی از بیرون وانمود می کنند دستگاه قضایی همه چیز دارد و نباید چیزی(اعتبار) به این قوه داده شود در حالی که حجم کار این نهاد زیاد است.

وی افزود: علی رغم همه چالش ها، امروز کارنامه درخشانی از قوه قضاییه می توانیم به نمایش بگذاریم و امیدواریم بتوانیم در مسیری گام برداریم که به تحقق عدالت در جامعه مننجر شود.

کمالی پور در ادامه گفت: باید در بین مردم اعتمادسازی کرد و نگذاریم مغرضان خدمات دستگاه قضایی را با شایعه پراکنی نادیده بگیرند و به فرموده شهید بهشتی باید حرف مردم را بشنویم و در سایه رابطه حسنه اعتمادسازی بکنیم.

نایب رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطر نشان کرد: کمیسیون قضایی مجلس با تمام توان در خدمت دستگاه قضایی است تا بتوانیم قدمی برای رضای الهی برداریم

انتهای پیام

برچسب ها