برگی از یک نوشته

پیشنهاد افزایش ۲ برابری حق مسکن سال ۱۴۰۳ کارگران

برای اولین بار قرار است پیشنهاد افزایش ۲ برابری حق مسکن ۱۴۰۳ کارگران از سوی وزارت کار در شورای عالی کار مطرح شود. به گزارش گروه وکلای بازرگان به نقل از تسنیم، علی بابایی کارنامی رئیس فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی درباره افزایش حق مسکن کارگران گفت: در نشست اخیر کمیسیون اجتماعی که با حضور […]

اشتراک گذاری
18 اردیبهشت 1403
49 بازدید
کد مطلب : 424

برای اولین بار قرار است پیشنهاد افزایش ۲ برابری حق مسکن ۱۴۰۳ کارگران از سوی وزارت کار در شورای عالی کار مطرح شود.

به گزارش گروه وکلای بازرگان به نقل از تسنیم، علی بابایی کارنامی رئیس فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی درباره افزایش حق مسکن کارگران گفت: در نشست اخیر کمیسیون اجتماعی که با حضور وزیر کار برگزار شد، آقای مرتضوی در جریان گزارشی که از عملکرد وزارت کار به اعضای کمیسیون ارائه کرد، به موضوع افزایش حق مسکن هم اشاره کرد و گفت که قرار است بند مربوط به افزایش حق مسکن کارگری را اصلاح کنند.

وی افزود: البته با توجه به اینکه افزایش حق مسکن علاوه بر مصوبه شورای عالی کار نیاز به تایید هیئت وزیران هم دارد اما آقای مرتضوی تصریح کرد که وزارت کار برای اولین بار پیشنهاد افزایش دو برابری حق مسکن را مطرح کرده است.

رئیس فراکسیون کارگری گفت: به محض اینکه این پیشنهاد در شورای عالی کار تصویب و پس از آن مورد تایید هیئت وزیران قرار گیرد، برای دستگاه‌های مرتبط لازم‌الاجرا خواهد بود.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *