۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » سایر حوزه ها
  • شناسه : 12941
  • 28 جولای 2018 - 14:48
  • 301 بازدید
  • ارسال توسط :
پرونده هنگامه شهیدی به دادگاه ارسال شد
پرونده هنگامه شهیدی به دادگاه ارسال شد

پرونده هنگامه شهیدی به دادگاه ارسال شد

مصطفی ترک همدانی در گفت وگو با ایسنا با اعلام این خبر افزود: وکالتم در پرونده در دادسرا با تبصره ماده ۴۸ ایین دادرسی کیفری مواجه شده است. وی گفت: اتهامات پیشین و کنونی موکل مشتمل بر فعالیت تبلیغی و اقدام علیه نظام و افترا و توهین و نشر اکاذیب است. ترک همدانی تصریح کرد: […]

مصطفی ترک همدانی در گفت وگو با ایسنا با اعلام این خبر افزود: وکالتم در پرونده در دادسرا با تبصره ماده ۴۸ ایین دادرسی کیفری مواجه شده است.

وی گفت: اتهامات پیشین و کنونی موکل مشتمل بر فعالیت تبلیغی و اقدام علیه نظام و افترا و توهین و نشر اکاذیب است.

ترک همدانی تصریح کرد: معتقدم که بخشی از اتهامات مشمول قانون جرم سیاسی بوده و در صلاحیت هیت منصفه است.

بر اساس این گزارش، دادستانی تهران سه‌شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷ از دستگیری هنگامه شهیدی در جزیره کیش خبر داد و اعلام کرد: متهم مذکور که تحت تعقیب قضایی بوده و توسط مأمورین پلیس در حالی که از ماسک برای مخفی ماندن، از دید مأمورین استفاده می‌کرد دستگیر و به زندان معرفی شد.

جعفری دولت‌آبادی دادستان تهران در پاسخ به سوالی درباره علت بازداشت هنگامه شهیدی و آخرین وضعیت پرونده او گفت: ایشان چند ماهی متواری بود و همان طور که در شبکه‌های مجازی می‌دیدم هر روز اهانت‌های آشکاری به دستگاه قضایی و مسئولینش می‌کرد به جای اینکه خود را معرفی کند توییت‌های بسیار مجرمانه‌ای  منتشر می‌کرد. امروز  در جزیره کیش درحالی که مدعی بود تا تغییر مسئولان دستگاه قضایی خود را معرفی نخواهد کرد دستگیر شد. این نشانه اقتدار پلیس ماست که به همه متهمان می‌گوید دست از اقدام مجرمانه بردارند ایشان پرونده سنگینی در دستگاه قضایی دارد. امیدواریم که زودتر به دادگاه ارسال شود.

انتهای پیام

برچسب ها