۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » سایر حوزه ها
  • شناسه : 12802
  • 28 جولای 2018 - 14:02
  • 249 بازدید
  • ارسال توسط :
پرونده «مهدی جهانگیری» در انتظار اظهار نظر کارشناس
پرونده «مهدی جهانگیری» در انتظار اظهار نظر کارشناس

پرونده «مهدی جهانگیری» در انتظار اظهار نظر کارشناس

محمود ایثاری، در گفت‌وگو با ایسنا، در رابطه با آخرین وضعیت پرونده موکلش گفت: پرونده مهدی جهانگیری همچنان در مرحله تحقیقات است و ایشان با قرار وثیقه آزاد هستند. وی در واکنش به این سوال که پرونده موکلش چه زمانی به دادگاه ارسال می‌شود؟ اظهار کرد: ما در حال دفاع هستیم و تا زمانی که جرمی […]

محمود ایثاری، در گفت‌وگو با ایسنا، در رابطه با آخرین وضعیت پرونده موکلش گفت: پرونده مهدی جهانگیری همچنان در مرحله تحقیقات است و ایشان با قرار وثیقه آزاد هستند.

وی در واکنش به این سوال که پرونده موکلش چه زمانی به دادگاه ارسال می‌شود؟ اظهار کرد: ما در حال دفاع هستیم و تا زمانی که جرمی اثبات نشود دلیلی ندارد که پرونده به دادگاه ارسال شود. این پرونده در حال حاضر منتظر اظهار نظر کارشناسی است.

وکیل مدافع مهدی جهانگیری در رابطه با جمع بندی نظریه کارشناسی این پرونده تا این لحظه افزود: هنوز نتیجه مشخص نیست. اجازه بدهید هر زمان نظریه کارشناسی اعلام شد در مورد آن اظهار نظر کنم.

به گزارش ایسنا، مهرماه سال ۹۶، خبر بازداشت مهدی جهانگیری در کرمان در برخی رسانه‌ها منتشر شد. اتهام وی که نایب رئیس اتاق بازرگانی تهران و برادر معاون اول رییس جمهور است، مسائل مالی عنوان شد. پس از گذشت مدت زمانی پرونده وی برای ادامه رسیدگی‌ به تهران منتقل شد.

دادستان تهران، ۲۰ اسفند ماه سال 96 اعلام کرد که تحقیقات در پرونده مهدی جهانگیری ادامه دارد و نامبرده هفته گذشته با تودیع وثیقه آزاد شده است.

جعفری دولت آبادی ۷ تیر ماه سال ۹۷ هم در رابطه با پرونده مهدی جهانگیری، گفت: کار پرونده این فرد در حال انجام است و تمام که شد اطلاع می‌دهیم. این پرونده در مرحله کارشناسی است. این فرد هم اکنون با قرار وثیقه آزاد است.

انتهای پیام

برچسب ها