۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اقتصادی
  • شناسه : 22827
  • 05 اکتبر 2019 - 16:00
  • 173 بازدید
  • ارسال توسط :
ورود مهاجران فاقد بیمه درمانی به آمریکا قدغن
ورود مهاجران فاقد بیمه درمانی به آمریکا قدغن

ورود مهاجران فاقد بیمه درمانی به آمریکا قدغن

رئیس‌جمهوری آمریکا می‌گوید مهاجران و پناهجویانی که از پس تأمین هزینه درمانی خود برنمی‌آیند، از تاریخ ۱۲ آبان حق ورود به خاک این کشور را ندارند. ورود مهاجران فاقد بیمه درمانی به آمریکا قدغن/ به گزارش پایگاه خبری وکلای بازرگان به نقل از پایگاه مهر، رئیس‌جمهوری آمریکا می‌گوید مهاجران و پناهجویانی که از پس تأمین هزینه درمانی خود [...]

رئیس‌جمهوری آمریکا می‌گوید مهاجران و پناهجویانی که از پس تأمین هزینه درمانی خود برنمی‌آیند، از تاریخ ۱۲ آبان حق ورود به خاک این کشور را ندارند.

ورود مهاجران فاقد بیمه درمانی به آمریکا قدغن

ورود مهاجران فاقد بیمه درمانی به آمریکا قدغن/ به گزارش پایگاه خبری وکلای بازرگان به نقل از پایگاه مهر، رئیس‌جمهوری آمریکا می‌گوید مهاجران و پناهجویانی که از پس تأمین هزینه درمانی خود برنمی‌آیند، از تاریخ ۱۲ آبان حق ورود به خاک این کشور را ندارند.

به گزارش رویترز، دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری آمریکا با امضای ابلاغیه ای، مهاجرانی را که ظرف ۳۰ روز تحت پوشش بیمه درمانی قرار نگیرند یا از عهده تأمین مخارج درمانی خود برنیایند، از ورود به آمریکا منع کرد.

البته گفته می‌شود این ابلاغیه که از ۳ نوامبر (۱۲ آبان) اجرایی می‌شود تاثیری بر توانایی متقاضیان برای ارائه درخواست پناهندگی یا مهاجرت ندارد.

گفتنی است معکوس کردن روند مهاجرت در هر ۲ شکل قانونی و غیرقانونی به آمریکا، یکی از برنامه‌های کلیدی دولت ترامپ است و او ماه میلادی گذشته اعلام کرد طی سال مالی ۲۰۲۰، تنها به ۱۸ هزار پناهجو اجازه اقامت در آمریکا را می‌دهد که کمترین میزان در تاریخ معاصر این کشور است.

در این ابلاغیه، ترامپ مدعی است که نمی‌تواند به هزاران نفر که توانایی تأمین هزینه‌های خود را ندارند، اجازه حضور در آن را بدهد.

هفته گذشته نیویورک تایمز طی گزارشی از درخواست عجیب ترامپ برای حفر خندقی مملو از مار و تمساح اطراف دیوار مرزی مکزیک خبر داد تا به این ترتیب روند مهاجرت غیر قانونی کند شود، اما ترامپ طی توئیتی این ادعا را تکذیب کرد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*