۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اقتصادی
  • شناسه : 22556
  • 25 سپتامبر 2019 - 10:24
  • 169 بازدید
  • ارسال توسط :
مکرون به روحانی: همین حالا با ترامپ دیدار کنید
مکرون به روحانی: همین حالا با ترامپ دیدار کنید

مکرون به روحانی: همین حالا با ترامپ دیدار کنید

مکرون به روحانی: همین حالا با ترامپ دیدار کنید/ به گزارش پایگاه خبری وکلای بازرگان، به نقل از رویترز، امانوئل مکرون، رئیس‌جمهور فرانسه روز سه‌شنبه در مجمع عمومی سازمان ملل گفت: حمله به خاک عربستان سعودی شرایط را تغییر داده است. به خاطر پاسخ نامناسب یا یک اشتباه محاسباتی خطر بالا گرفتن شرایط افرایش یافته [...]

همین حالا با ترامپ دیدار کنید
مکرون به روحانی: همین حالا با ترامپ دیدار کنید/ به گزارش پایگاه خبری وکلای بازرگان، به نقل از رویترز، امانوئل مکرون، رئیس‌جمهور فرانسه روز سه‌شنبه در مجمع عمومی سازمان ملل گفت: حمله به خاک عربستان سعودی شرایط را تغییر داده است. به خاطر پاسخ نامناسب یا یک اشتباه محاسباتی خطر بالا گرفتن شرایط افرایش یافته است‌. حال بیش از هر زمان دیگری، وقت آن رسیده که مذاکرات میان، ایران، آمریکا، طرفین برجام و قدرت‌های منطقه‌ای از سر گرفته شود.

مکرون با اظهار به اینکه وی نه ساده‌لوح است و نه اعتقادی به معجزه دارد، گفت که هم‌اکنون زمان برقراری صلح است.

وی با تاکید بر تداوم تلاشش‌هایش برای به میز مذاکره کشاندن طرفین، از ایران و آمریکا خواست تا برای رسیدن به صلح، از خود شجاعت نشان دهند.

حسن روحانی شرط به نتیجه رسیدن تلاش‌های آقای مکرون را رفع تحریم‌‎های آمریکا علیه ایران دانست، با این حال دونالد ترامپ در سخنرانی خود در مجمع عمومی سازمان ملل متحد گفت تا زمانی که “رفتار تهدیدآمیز” ایران ادامه داشته باشد، تحریم‌ها برداشته نمی‌شود “بلکه تشدید خواهد شد.”

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*