۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » سایر حوزه ها
  • شناسه : 12369
  • 28 جولای 2018 - 12:28
  • 205 بازدید
  • ارسال توسط :
مشارکت ۶ هزار ایرانی در پویش «قرار آسمانی»
مشارکت ۶ هزار ایرانی در پویش «قرار آسمانی»

مشارکت ۶ هزار ایرانی در پویش «قرار آسمانی»

به گزارش ایسنا،   ماه رمضان امسال برنامه رادیویی «قرار مهربانی» با پخش مستندهایی از وضعیت زندانیان جرایم غیرعمد زمینه مشارکت ۱۶۶ میلیون تومانی خیرین را در حوزه آزادی بدهکاران مالی و دیه فراهم کرد. در آئین تقدیر از فعالان این پویش مردمی که امروز (۲۶ تیرماه) با حضور جمعی از مسئولین قضایی، هنرمندان و […]

به گزارش ایسنا،   ماه رمضان امسال برنامه رادیویی «قرار مهربانی» با پخش مستندهایی از وضعیت زندانیان جرایم غیرعمد زمینه مشارکت ۱۶۶ میلیون تومانی خیرین را در حوزه آزادی بدهکاران مالی و دیه فراهم کرد.

در آئین تقدیر از فعالان این پویش مردمی که امروز (۲۶ تیرماه) با حضور جمعی از مسئولین قضایی، هنرمندان و خیرین ستاد دیه برگزار شد، میرهادی سید رومیانی معاون مجلس و امور استان‌های وزارت دادگستری در سخنانی گفت: در ۳ دهه اخیر به همت ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند بیش از ۱۱۴ هزار زندانی غیربزهکار از سطح زندان‌های کشور آزاد و به پشتوانه همین کمک‌های نوعدوستانه به آغوش گرم جامعه باز گشته‌اند.

وی با اشاره به عملکرد نهاد حمایتی ستاد دیه در حوزه حبس‌زدایی افزود: به طور مشخص در سال گذشته تعداد ۱۰۶۷۰ زندانی نیازمند با رقم بدهی بالغ بر ۹۷۱ میلیارد تومان به همت نمایندگی‌های استانی ستاد دیه از بند رهایی یافته‌اند که در فرآیند آزادی آن‌ها تا ۴۰ درصد بدهی از سوی اولیاءدم و طلبکاران خصوصی گذشت شده است.

رومیانی اعلام کرد: هم‌اکنون بالغ بر ۱۸ هزار زندانی غیرعمد داریم که با عناوینی چون محکومیت‌های مالی ناشی صدور چک یا تعهد مهریه روانه زندان شده و طبق تحقیقات ستاد دیه جمعی از آن‌ها به دلیل مشکلات معیشتی قادر به پرداخت مبالغ بدهی خود نیستند.

انتهای پیام