۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اقتصادی
  • شناسه : 22745
  • 01 اکتبر 2019 - 16:00
  • 154 بازدید
  • ارسال توسط :
مبارزه قاطع با فساد در بیت المال
مبارزه قاطع با فساد در بیت المال

مبارزه قاطع با فساد در بیت المال

مبارزه قاطع با فساد در بیت المال رییس قوه قضاییه با تاکید بر مبارزه قاطع با فساد اظهار کرد: دست کسانی که به بیت المال دست درازی کرده اند را نه از مچ بلکه از بازو قطع می کنیم. به گزارش  پایگاه خبری وکلای بازرگان به نقل از خبرگزاری ایسنا، رئیس قوه قضائیه با تاکید [...]

مبارزه قاطع با فساد در بیت المال

مبارزه قاطع با فساد در بیت المال

رییس قوه قضاییه با تاکید بر مبارزه قاطع با فساد اظهار کرد: دست کسانی که به بیت المال دست درازی کرده اند را نه از مچ بلکه از بازو قطع می کنیم.

به گزارش  پایگاه خبری وکلای بازرگان به نقل از خبرگزاری ایسنا، رئیس قوه قضائیه با تاکید بر اینکه سپاه با سرنگون کردن پهپاد متجاوز امریکایی قدرت پوشالی استکبار را به جهانیان نشان داد، گفت: همانگونه که کسی باورش نمی شد برادران سپاه بتوانند پهپاد آمریکایی را با به روزترین امکانات در آسمان سرنگون کنند، قطعا ما هم می‌توانیم عدالت را در این نظام مقدس اجرایی کنیم.

رییسی با تاکید بر مبارزه قاطع با فساد بیان کرد: دست کسانی که به بیت المال دست درازی کرده اند را نه از مچ بلکه از بازو قطع می کنیم. اجرای عدالت امری شدنی است، همانگونه که کسی باورش نمی شد برادران سپاه بتوانند پهپاد آمریکایی را با به روزترین امکانات در آسمان سرنگون کنند، قطعا ما هم می توانیم عدالت را در این نظام مقدس اجرایی کنیم.

وی با بیان اینکه امروز پرچم مبارزه با مفاسد در دست مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) است و بنده و همکاران سربازان ایشان هستیم، پرچم مقاومت نیز امروز در دستان معظم له قرار دارد و همه ما سربازان ایشان هستیم.

امروز عده ای می گویند مگر می توان با مفسدان و ثروت اندوزان و قدرتمندان مبارزه کرد؛ باید بگویم که آری می شود. این انقلاب ریشه در خون پاک شهدا دارد و خداوند از خون ها نمی گذرد و ما هم نمی گذاریم خون این شهدا پایمال بشو. امروز راهبرد ما این است که در مقابله بافساد کار با جدیت دنبال شود و مبارزه با فساد را ادامه خواهیم داد تا این وضعیت خاتمه یابد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*