برگی از یک نوشته

لو رفتن سوالات آزمون مرکز وکلای قوه قضائیه شایعه‌ای بیش نبوده است

حسن عبدلیان‌پور، رییس مرکز وکلای قوه قضائیه، روز سه‌شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳ در یک نشست با حقوقدانان و وکلای شهرستان‌های گراش و لار استان فارس، لو رفتن سوالات آزمون مرکز وکلای قوه قضائیه را تکذیب کرد. به گزارش گروه وکلای بازرگان، دومین آزمون سال ۱۴۰۲ مرکز وکلای قوه قضائیه عصر روز جمعه ۱۸ اسفند ۱۴۰۲ […]

اشتراک گذاری
25 فروردین 1403
134 بازدید
کد مطلب : 370

حسن عبدلیان‌پور، رییس مرکز وکلای قوه قضائیه، روز سه‌شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳ در یک نشست با حقوقدانان و وکلای شهرستان‌های گراش و لار استان فارس، لو رفتن سوالات آزمون مرکز وکلای قوه قضائیه را تکذیب کرد.

به گزارش گروه وکلای بازرگان، دومین آزمون سال ۱۴۰۲ مرکز وکلای قوه قضائیه عصر روز جمعه ۱۸ اسفند ۱۴۰۲ برگزار شد و اندکی پس از برگزاری این آزمون زمزمه‌هایی مبنی بر احتمال لو رفتن سوالات در فضای مجازی منتشر شد و برخی داوطلبان مدعی شدند یک کانال تلگرامی ساعاتی قبل از برگزاری، سوالات آزمون را منتشر کرده است.
لو رفتن سوالات آزمون مرکز وکلای قوه قضائیه شایعه ای بیش نبوده است

پس از واکنش نهادها و مسئولین مختلف به این موضوع و وعده پیگیری این ادعا، رئیس مرکز وکلای قوه قضائیه، روز سه‌شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳، این ادعا را در حاشیه نشستی با حقوقدانان و وکلای شهرستان‌های گراش و لار استان فارس شایعه خواند و تکذیب کرد و گفت: تحقیقاتی صورت گرفته و مشخص شده است که این شایعه‌ای بیش نبوده و آزمون به صورت قانونی برگزار شده است.

به گزارش گروه وکلای بازرگان، حسن عبدلیان‌پور، رییس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه، روز سه‌شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳ مهمان ویژه و بهانه‌ی اصلی برگزاری اولین نشست حقوقدانان و وکلای منطقه گراش و لار استان فارس در سالن کنفرانس آبشار اندیشه گراش بود.

در این نشست عبدلیان‌پور، رییس مرکز وکلای قوه قضائیه، همچنین درباره لزوم شرکت وکلا در دوره‌های تخصصی و رفع نقطه ضعف در خصوص مسائل پزشکی و محیط زیستی و… صحبت کرد.

لازم به ذکر است که حسن عبدلیان پور رئیس مرکز وکلای قوه قضائیه در سال ۱۳۵۲ در شهرستان گراش واقع در جنوب استان فارس متولد شده است.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *