۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » استان زنجان » پیشخوان » تب اسلایدر بالا » ویژه
  • شناسه : 22351
  • 16 سپتامبر 2019 - 10:34
  • 150 بازدید
  • ارسال توسط :

قسط اول معوقات کارگران روغن نباتی در زنجان پرداخت شد

در پی دستور رئیس قوه قضائیه: قسط اول معوقات کارگران روغن نباتی در زنجان پرداخت شد. به گزارش پایگاه خبری وکلای بازرگان؛ در پی خبر بازدید رئیس قوه قضائیه از استان زنجان و درد و دل گارگران یکی از کارخانه های استان... گروهی از کارگران یکی از کارخانه‌های این استان که بعلت واگذاری نادرست کارخانه [...]

قسط اول معوقات کارگران روغن نباتی در زنجان پرداخت شد

در پی دستور رئیس قوه قضائیه:

قسط اول معوقات کارگران روغن نباتی در زنجان پرداخت شد.

به گزارش پایگاه خبری وکلای بازرگان؛ در پی خبر بازدید رئیس قوه قضائیه از استان زنجان و درد و دل گارگران یکی از کارخانه های استان…

گروهی از کارگران یکی از کارخانه‌های این استان که بعلت واگذاری نادرست کارخانه شان به بخش خصوصی ، با مشکلات مالی و معوقات طولانی‌مدت روبرو شده‌اند، با رئیس قوه قضاییه دیدار و مشکلات خود را مطرح کردند

 

استاندار زنجان در این دیدار توضیحاتی را در مورد این کارخانه ارائه کرد و همچنین راهکارهایی برای رفع مشکلات پیشنهاد کرد.

پس از صحبت‌های کارگران و توضیحات استاندار زنجان، رئیس قوه قضاییه با تاکید بر پیگیری حل مشکلات این کارخانه به رئیس کل دادگستری و استاندار زنجان دستور ویژه برای حل مشکلات کارگران صادر کرد.

حجت الاسلام والمسلمین  رئیسی با تاکید بر حمایت از رونق و آغاز مجدد روند تولیدات کارخانه گفت: من حتما این موضوع را پیگیری خواهم کرد.

 

و بعد از آن ماجرا…

پرداخت قسط اول حقوق کارگران شرکت روغن نباتی خبرداد و گفت: امروز قسط اول حقوق معوقه کارگران روغن نباتی در زنجان پرداخت شد.

فرامرز نیک‌سرشت با اشاره به رفع مشکلات کارخانه روغن نباتی، افزود: مدیران واحد تولیدی روغن متعهد به پرداخت معوقات و حقوق کاگران شده اند و قرار شده است طی اقساطی این معوقات پرداخت شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار زنجان گفت: با توجه به اعتراض کار گران روغن نباتی و تعطیلی پی‌درپی این کارخانه، مسئولین دولتی و انتظامی و قضایی در جلسه  ای تصمیمات لازم را گرفتند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار زنجان ابراز کرد: همراهی تمام دستگاه‌های مربوطه با این شرکت انجام شد  و مواد اولیه هم تأمین شد دو در این میان تعهداتی که از سوی دولت بود را انجام دادیم اما شرکت به تعهدات خود عمل نکرد.

نیک‌سرشت گفت: تا آخر آبان ماه مهلت داده‌شده است که ظرف ۲ ماه تمام حق‌وحقوق ۵ ماهه کار گران پرداخت شود و اگر این مهم محقق نشود نسبت به تغییر هیئت‌مدیره اقدام خواهد شد.

در پی دستور رئیس قوه قضائیه برای رفع مشکلات کارگران شرکت تولید کننده روغن نباتی در زنجان و پیگیری مسئولان استان مشکل کارگران روغن نباتی در زنجان، احقاق حقوق کارگران این واحد تولیدی روند خود را طی می کند.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*