۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اقتصادی
  • شناسه : 24762
  • 27 ژانویه 2020 - 10:55
  • 490 بازدید
  • ارسال توسط :
فرود اضطراری هواپیما در اتوبان ماهشهر
فرود اضطراری هواپیما در اتوبان ماهشهر

فرود اضطراری هواپیما در اتوبان ماهشهر

فرود اضطراری هواپیما در اتوبان ماهشهر فرود اضطراری هواپیما در اتوبان ماهشهر / به گزارش پایگاه خبری وکلای بازرگان به نقل از برترین‌ها ، هواپیمای ثبت شرکت هواپیمایی کاسپین از باند فرودگاه در ماهشهر خارج شد. فرود اضطراری پرواز تهران-ماهشهر در داخل شهر و خارج از باند هواپیما اتفاق افتاد. در این حادثه به مسافران [...]

فرود اضطراری هواپیما در اتوبان ماهشهر

فرود اضطراری هواپیما در اتوبان ماهشهر

فرود اضطراری هواپیما در اتوبان ماهشهر / به گزارش پایگاه خبری وکلای بازرگان به نقل از برترین‌ها ، هواپیمای ثبت شرکت هواپیمایی کاسپین از باند فرودگاه در ماهشهر خارج شد.

فرود اضطراری پرواز تهران-ماهشهر در داخل شهر و خارج از باند هواپیما اتفاق افتاد. در این حادثه به مسافران پرواز ساعت ۶:۳۵صبح و کادر پرواز آن آسیب نرسید.

امیری نسب مدیر روابط عمومی فرمانداری ماهشهر خوزستان در خصوص فرود اضطراری هواپیما در اتوبان ماهشهر گفت:

هواپیمای شماره ۶۹۳۶ که ساعت ۶:۳۵ صبح امروز از تهران به مقصد بندرماهشهر پرواز کرد در زمان فرود به دلیل نقص فنی از باند فرودگاه ماهشهر خارج شد. خوشبختانه تمام مسافران در سلامت کامل به سر می‌برند.

فرماندار ماهشهر هم در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: این هواپیما صبح امروز (دوشنبه، هفتم بهمن‌ماه) از تهران عازم ماهشهر بود که به دلیل نقص فنی نتوانست خود را روی باند، کنترل کند و از روی باند فرودگاه ماهشهر خارج شد. ( فرود اضطراری هواپیما در اتوبان ماهشهر  )

وی افزود: این هواپیما عرض جاده را قطع کرده و در خیابان ورودی ماهشهر، کنار پارک نسترن متوقف شد.

وی افزود: در حال حاضر نیز مسئولان مربوطه در حال انجام تمهیداتی هستند تا بتوانند هواپیما را هر چه سریع‌تر به باند فرودگاه برگردانند.

روایت یکی از مسافران پرواز تهران- ماهشهر

در همین رابطه یکی از کارکنان پتروشیمی که ‌از مسافران هواپیمای تهران- ماهشهر بود در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص شرح این ماجرا گفت: هواپیما ساعت ۶ و ۴۲ دقیقه از تهران پرواز کرد و پذیرایی انجام شد و همه چیز خوب بود. ( فرود اضطراری هواپیما در اتوبان ماهشهر  )

وی افزود: نزدیک فرودگاه ماهشهر که رسیدیم من به مسافر کناری گفتم هواپیما حالت عادی برای نشستن ندارد. در همین حال هواپیما روی باند، ترمز وحشتناکی گرفت و از باند خارج شد. ‌به خاطر گل و لای ناشی از بارندگی شب گذشته ماهشهر، هواپیما از فنس عبور کرد و پس از عبور از فاصله ۱۰۰ متری در وسط جاده متوقف‌ و درهای اضطراری باز شد.

وی ادامه داد: مهمانداران کمک کردند سریعتر مسافران از قسمت بال هواپیما خارج شوند چون سوخت هواپیما در حال ریختن بود و مسافران باید سریعتر هواپیما را ترک می‌کردند. شانسی که مسافران هواپیما آوردند آن بود که اتوبانی که در آن متوقف شد محل عبور و مرور اتوبوس های حامل کارکنان پتروشیمی و بندر امام خمینی است که در آن زمان خالی از تردد بود. ( فرود اضطراری هواپیما در اتوبان ماهشهر  )

یکی از شاهدانی که نزدیک هواپیما حضور داشت از شکستن چرخ های جلوی هواپیما خبر داد و گفت: بنزین هواپیما کامل تخلیه شده و دستگاههای خدمات رسان مانند آتش نشانی، هلال احمر و نیروی انتظامی در محل حادثه حضور دارند و جاده به دلیل خروج هواپیما از باند ‌ بسته شده است. ‌( فرود اضطراری هواپیما در اتوبان ماهشهر  )

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*