۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » سایر حوزه ها
  • شناسه : 8608
  • 16 جولای 2018 - 0:51
  • 253 بازدید
  • ارسال توسط :
سروش: قوه قضاییه مو را از ماست بیرون بکشد
سروش: قوه قضاییه مو را از ماست بیرون بکشد

سروش: قوه قضاییه مو را از ماست بیرون بکشد

ابوالفضل سروش در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به گزارش اخیر رییس‌جمهور درباره تخلفات صورت گرفته در واردات خودرو، اظهار کرد: متاسفانه در جامعه باوری شکل گرفته بود که دولت عزم جدی برای مبارزه با فساد ندارد که دستور رئیس جمهور مبنی بر برخورد با تخلفات در حوزه ثبت سفارش خودرو و واردات بیش از […]

ابوالفضل سروش در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به گزارش اخیر رییس‌جمهور درباره تخلفات صورت گرفته در واردات خودرو، اظهار کرد: متاسفانه در جامعه باوری شکل گرفته بود که دولت عزم جدی برای مبارزه با فساد ندارد که دستور رئیس جمهور مبنی بر برخورد با تخلفات در حوزه ثبت سفارش خودرو و واردات بیش از ۶ هزار خودروی خارجی این باور را از درون تهی کرد.

وی بی تدبیری مجموعه وزارت صنعت، معدن و تجارت در تخلفات اخیر را محرز دانست و گفت: قطعا در چنین شرایطی برخورد صریح توام با شفافیت تمام با عوامل متخلف و ارائه گزارش آن به مردم می‌تواند منجر به اعتمادسازی عمومی شود. البته امیدواریم دولت نیز به این یک مورد کفایت نکرده و دستورات لازم برای برخورد با اخلال گران در بازار ارز را صادر کند.

نماینده تهران تاکید کرد: لازم است مسئولان به خصوص معاون اول رئیس جمهور و وزرای اقتصاد و صنعت، معدن و تجارت در پیگیری این تخلفات دستورات رئیس جمهور را اجرایی کنند در این بین همراهی دستگاه قضا در برخورد با مفسدان از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

سروش با قدردانی از رئیس جمهور برای ورود مناسب به این تخلفات گفت: اکنون نوبت قوه قضائیه است. ما انتظار جدی از قوه قضائیه داریم که مو را از ماست بیرون بکشد و تا آخر این پرونده پیش رود که این پرونده اصلا شوخی بردار نیست. البته مسئولان دیگری که در این رابطه دستورات رئیس جمهور را دریافت کرده اند هم باید پیگیر ابعاد موضوع بوده و گزارش جامعی درباره این تخلف ارائه دهند.

وی در پایان درباره اینکه آیا پیش از این هم دولتی بوده که تخلف خود را بازگو کرده باشد؟ گفت: به هر حال اقدام دولت و رئیس جمهور در مورد این پرونده مثبت و شجاعانه است بالاخره وقتی رئیس جمهور از چنین تخلفی مطلع شد، دستورات صریحی را به قسمت های مختلف داد که می تواند حرکت بزرگی در مبارزه با فساد قلمداد شود.

انتهای پیام

برچسب ها