۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اقتصادی » قضایی
  • شناسه : 22897
  • 08 اکتبر 2019 - 11:32
  • 161 بازدید
  • ارسال توسط :
راه اندازی دفتر موقت ثبت دارایی مسئولان در نهاد‌ها و دستگاه‌های کشوری
راه اندازی دفتر موقت ثبت دارایی مسئولان در نهاد‌ها و دستگاه‌های کشوری

راه اندازی دفتر موقت ثبت دارایی مسئولان در نهاد‌ها و دستگاه‌های کشوری

راه اندازی دفتر موقت ثبت دارایی مسئولان در نهاد‌ها و دستگاه‌های کشوری  به گزارش پایگاه خبری وکلای بازرگان به نقل از خبرگزاری میزان، مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه آمادگی دارد نسبت به راه اندازی دفتر موقت ثبت دارایی مسئولان در نهاد‌ها و دستگاه‌های کشوری و لشگری اقدام کند.  داود کریمی مرید دبیر شورای اطلاع رسانی [...]

راه اندازی دفتر موقت ثبت دارایی مسئولان در نهاد‌ها و دستگاه‌های کشوری

ایجاد دفاتر موقت ثبت دارایی و اموال مسئولان

 به گزارش پایگاه خبری وکلای بازرگان به نقل از خبرگزاری میزان، مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه آمادگی دارد نسبت به راه اندازی دفتر موقت ثبت دارایی مسئولان در نهاد‌ها و دستگاه‌های کشوری و لشگری اقدام کند.

 داود کریمی مرید دبیر شورای اطلاع رسانی مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه افزود: با توجه به راه اندازی دفتر ویژه ثبت دارایی مسئولان در ستاد مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه از سی و یکم شهریورماه و با عنایت به استقبال و درخواست جمع زیادی از مسئولان و کارگزاران جمهوری اسلامی ایران برای ثبت دارایی و اموال خود در سامانه ذکر شده، مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه برای ایجاد دفاتر موقت ثبت دارایی و اموال مسئولان در نقاط مهم حاکمیتی اعلام آمادگی کرده است.

 دبیر شورای اطلاع رسانی مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه تصریح کرد: در همین راستا با شورای عالی امنیت ملی، شورای نگهبان قانون اساسی، شورای عالی انقلاب فرهنگی، شورای عالی فضای مجازی، مجمع تشخیص مصلحت نظام، مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری مکاتبه شده است و منتظر پاسخ آن هستیم.

 کریمی مرید با اشاره به سهولت ثبت دارایی مدیران شهرستان‌ها اظهار داشت: به زودی دسترسی کلیه مدیران استانی به سامانه ثبت دارایی مسئولان از طریق شبکه ملی فراهم شده و اطلاع رسانی آن انجام می شود.

 وی در پایان تاکید کرد: در حال حاضر دفتر ویژه ثبت دارایی مسئولان در ساختمان ستاد مرکز آمار و فناوری اطلاعات فعال بوده و سایر مسئولان محترم نیز می‌توانند با مراجعه به نشانی https://residegi.adliran.ir جهت ثبت دارایی و اموال خود نوبت گرفته و در زمان مشخص شده به این دفتر مراجعه کنند..

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*