برگی از یک نوشته
پنجمین سفر استانی رئیس جمهور

رئیسی از شهرستان زلزله‌زده دنا بازدید کرد

رئیس جمهور صبح جمعه در بدو ورود به فرودگاه شهدای یاسوج از سوی آیت‌الله سید نصیر حسینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یاسوج، سید علی احمدزاده استاندار و جمعی از مسئولین استانی مورد استقبال قرار گرفت.
اشتراک گذاری
21 مهر 1400
681 بازدید
نویسنده : علی باقری
منبع : فارس
کد مطلب : 44

سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور دقایقی پیش به همراه برخی از مسئولان از مناطق زلزله زده شهر سی سخت مرکز شهرستان دنا بازدید کرد.

دوم اسفندماه ۹۹ نیز آیت الله رئیسی در جایگاه رئیس قوه قضائیه از شهر زلزله‌زده سی سخت مرکز شهرستان دنا بازدید و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات قرار گرفت و دستور لازم برای کاهش مشکلات را داد.

آیت‌الله رئیسی در این بازدید خواستار استهمال وام‌های دریافتی زلزله‌زدگان شد و گفت: مردم در این حادثه طبیعی که تقصیری نداشتند، گرفتار شده‌اند و باید سعی کنیم کمترین فشار بر آنان وارد شود.

وی با تاکید بر اینکه مسئولان دولتی ملزم به تلاش و کار مستمر برای تکمیل منازل زلزله‌زدگان هستند، افزود: عملکرد دستگاه‌ها با همکاری مردم از ابتدای زلزله تاکنون رضایت بخش بوده زیرا شرایط فعلی با ابتدای زلزله قابل مقایسه نیست.

وزیران کار، تعاون و رفاه اجتماعی، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، کشور، نیرو، نفت، صنعت، معدن و تجارت و جهاد کشاورزی رئیس جمهور را در سفر استانی به کهگیلویه و بویر احمد همراهمی می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *