۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » سایر حوزه ها
  • شناسه : 12715
  • 28 جولای 2018 - 13:59
  • 472 بازدید
  • ارسال توسط :
دستورات لازم برای پیگیری درخواست‌های قضایی زندانیان
دستورات لازم برای پیگیری درخواست‌های قضایی زندانیان

دستورات لازم برای پیگیری درخواست‌های قضایی زندانیان

به گزارش ایسنا، جهانگیر در اولین برنامه سفر یک روزه به استان اصفهان از زندان مرکزی اصفهان بازدید  کرد و با حضور در زندان مرکزی اصفهان، ضمن دیدار از بخش های مختلف این مرکز با تعدادی از زندانیان به گفت‌وگو پرداخت. در این بازدید جهانگیر از نمایشگاه تولیدات صنایع دستی زندانیان، کارگاه های اشتغال،خوابگاه ها […]

به گزارش ایسنا، جهانگیر در اولین برنامه سفر یک روزه به استان اصفهان از زندان مرکزی اصفهان بازدید  کرد و با حضور در زندان مرکزی اصفهان، ضمن دیدار از بخش های مختلف این مرکز با تعدادی از زندانیان به گفت‌وگو پرداخت.

در این بازدید جهانگیر از نمایشگاه تولیدات صنایع دستی زندانیان، کارگاه های اشتغال،خوابگاه ها و سایر بخش های زندان بازدید کرد و  همچنین مرکز بهداشت کار ویژه زندانیان شاغل توسط وی افتتاح شد.

رئیس دفتر بازرسی ویژه قوه قضائیه در بخش دیگری از این بازدید با حضور در سالن دارالقرآن ضمن دیدار با مددجویان حافظ قرآن، از نسخه کتابت شده قرآن مجید توسط یکی از زندانیان رونمایی کرد.

رئیس سازمان زندان‌ها در دیدار با زندانیان ضمن گفت‌وگو با آنان دستورات لازم برای پیگیری درخواست های قضایی آنان را صادر نمود.

در این بازدید جمعی از مقامات قضایی استان رئیس سازمان زندان ها را همراهی می کردند.

انتهای پیام.