۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » سایر حوزه ها
  • شناسه : 12921
  • 28 جولای 2018 - 14:47
  • 271 بازدید
  • ارسال توسط :
در مورد فردی که به بیت المال تعدی کرده مظلوم‌نمایی می‌کنند
در مورد فردی که به بیت المال تعدی کرده مظلوم‌نمایی می‌کنند

در مورد فردی که به بیت المال تعدی کرده مظلوم‌نمایی می‌کنند

به گزارش ایسنا منطقه البرز، احمد فاضلیان در جریان دیدار با خانواده شهدای دادگستری استان گفت: در دستگاه قضایی شاهد خدمات ارزنده‌ای هستیم ولی به همان میزان از اقدامات انجام شده دفاع نمی‌شود یا اطلاع‌رسانی لازم برای آگاهی مردم وجود ندارد؛ این اتفاقات در شرایطی است که شاهد هجمه‌های ناجوانمردانه‌ای علیه قوه قضاییه هستیم. فاضلیان […]

به گزارش ایسنا منطقه البرز، احمد فاضلیان در جریان دیدار با خانواده شهدای دادگستری استان گفت: در دستگاه قضایی شاهد خدمات ارزنده‌ای هستیم ولی به همان میزان از اقدامات انجام شده دفاع نمی‌شود یا اطلاع‌رسانی لازم برای آگاهی مردم وجود ندارد؛ این اتفاقات در شرایطی است که شاهد هجمه‌های ناجوانمردانه‌ای علیه قوه قضاییه هستیم.

فاضلیان ادامه داد: برای گواهی بر اقدامات انجام شده تنها کافی است در نظر بگیریم که در سال ۱۳۹۶ با وجود کاستی ۷۰ درصدی در کادر اداری و ۴۰ درصدی در قضات بیش از ۶۰۰ هزار پرونده در دادگستری استان البرز رسیدگی شده است و همین اتفاق تابلوی روشنی از موفقیت و تلاش کلیه کارکنان این مجموعه است.

وی بر ضرورت تنویر افکار عمومی و افزایش آگاهی عمومی تاکید کرد و گفت: برخی از بیان حقایق به مردم و تنویر افکار عمومی ابا دارند این در حالی است که همه سیستم‌های دنیا بر اقناع افکار عمومی تاکید دارند و قبل از اینکه اقدام منطقه‌ای یا فرامنطقه‌ای انجام دهد درصدد اقناع افکار عمومی بر می‌آیند.

رئیس کل دادگستری استان البرز گفت: هجمه‌ها علیه قوه قضائیه به قدری است که جریانات مخالف نظام با مظلوم نمایی در مورد فردی که دچار تعدی به حقوق بیت المال شده به قوه قضائیه فشار وارد می‌کنند ولی قوه قضائیه تحت تاثیر فشارها قرار نخواهد گرفت.

وی با بیان اینکه اگر به مردم کاستی‌ها تبیین شوند آن‌ها می‌پذیرند افزود: مردم کشور ما نماد کامل ایثارگری هستند و اگر متوجه شوند مشکلات و کاستی‌هایی وجود دارد آن را نادیده می‌گیرند بنابراین باید کمبودها و کاستی‌ها را به مردم گفت و مراقب بود تا مردم دلسرد نشوند چون دور کردن مردم از نظام اسلامی، خیانتی بزرگ است.

انتهای پیام