۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » سایر حوزه ها
  • شناسه : 2332
  • 04 جولای 2018 - 13:32
  • 274 بازدید
  • ارسال توسط :

درخواست عفو و تخفیف حکم دانشجویان را از قوه قضاییه داریم

مسئول کمیته پیگیری وضعیت احکام دانشجویان در فراکسیون امید گفت که این کمیته به دنبال ارسال نامه‌ای به رییس قوه قضاییه است تا از ایشان درخواست عفو و تخفیف حکم دانشجویان را داشته باشد. فاطمه سعیدی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: کمیته بررسی وضعیت احکام صادره برای دانشجویان در فراکسیون امید مذاکراتی را با […]

فاطمه سعیدی

مسئول کمیته پیگیری وضعیت احکام دانشجویان در فراکسیون امید گفت که این کمیته به دنبال ارسال نامه‌ای به رییس قوه قضاییه است تا از ایشان درخواست عفو و تخفیف حکم دانشجویان را داشته باشد.

فاطمه سعیدی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: کمیته بررسی وضعیت احکام صادره برای دانشجویان در فراکسیون امید مذاکراتی را با وزارت علوم و قوه قضاییه داشته و چند جلسه هم نشست‌هایی با خود دانشجویان در مجلس برگزار کرده است. ان‌شاءالله در هفته آینده هم نامه‌ای را برای رییس قوه قضاییه تنظیم خواهیم کرد که به عفو و تخفیف حکم دانشجویان کمک کنند.

نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه «یکی از این دانشجویان متولد سال ۷۵ است و هشت سال حبس برای او در نظر گرفته شده است» یادآور شد: با توجه به وضعیت عمومی کشور و همچنین سن این دانشجویان و اینکه آنها سابقه‌ای نداشتند و مسائل در داخل دانشگاه اتفاق افتاده و صرفا اعتراض بوده و هیچگونه اقدام تخریبی صورت نگرفته، قوه قضاییه برای عفو آنها ورود کند.

انتهای پیام

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*