۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » سایر حوزه ها
  • شناسه : 12441
  • 28 جولای 2018 - 12:31
  • 297 بازدید
  • ارسال توسط :
خانواده سیدامامی از رییس صداوسیما شکایت کردند
خانواده سیدامامی از رییس صداوسیما شکایت کردند

خانواده سیدامامی از رییس صداوسیما شکایت کردند

آرش کیخسروی در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص این موضوع اظهار کرد: روز شنبه (۲۳ تیرماه) شکایتی علیه ریاست سازمان صداوسیما، معاونت سیاسی سازمان صداوسیما، مدیر شبکه دو و عوامل و سازندگان برنامه ۲۰:۳۰ در خصوص کلیپی که از برنامه خبری ۲۰:۳۰ تحت عنوان «منطقه ممنوعه» پخش شد، مطرح کردیم. وی با بیان اینکه این […]

آرش کیخسروی در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص این موضوع اظهار کرد: روز شنبه (۲۳ تیرماه) شکایتی علیه ریاست سازمان صداوسیما، معاونت سیاسی سازمان صداوسیما، مدیر شبکه دو و عوامل و سازندگان برنامه ۲۰:۳۰ در خصوص کلیپی که از برنامه خبری ۲۰:۳۰ تحت عنوان «منطقه ممنوعه» پخش شد، مطرح کردیم.

وی با بیان اینکه این شکایت را در شعبه نهم بازپرسی دادسرای فرهنگ و رسانه مطرح کرده‌ایم، ادامه داد: یکی از موارد شکایت ما به خاطر نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی بوده و موارد دیگر اقدام علیه امنیت ملی و افتراء و توهین بوده است.

کیخسروی در خصوص موضوع ورود عده‌ای به منزل کاووس سیدامامی همزمان با پخش مسابقه فوتبال جام جهانی، گفت: در حال حاضر تشخیصمان بر این بوده است که شکایت را درباره موضوع کلیپ برنامه ۲۰ و ۳۰ از صداوسیما را که از قبل هم دنبال آن بودیم مطرح کنیم و اگر بعداً مسأله خاصی پیش آمد شکایتمان در خصوص ورود عده‌ای به منزل موکلم را پیگیری کرده ولی هنوز در این خصوص اقدامی نکرده‌ایم.

وکیل‌مدافع خانواده کاووس سیدامامی در ۵ تیرماه سال جاری در خصوص اخباری منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر حضور افرادی در منزل موکلش گفت که این افراد اعلام کردند که برای تهیه فیلم وارد شده‌اند و به وی اجازه ورود به منزل موکلش را نداده‌اند.

کاووس سید امامی از فعالان محیط زیست بود که در بهمن ماه ۹۶ بازداشت شد.

دادستان تهران در مورد پرونده وی اعلام کرده بود: پس از بازداشت کاووس سیدامامی و ارائه اسناد و اطلاعات موجود به وی در فرآیند تحقیقات، از بازجویی خود برای پاسخ به سوالات، فرصتی درخواست کرده  بود که مورد پذیرش قرار گرفته اما پس از مراجعه متهم به محل نگهداری خود در بازداشتگاه، با تدارک مقدمات، در سرویس بهداشتی اقدام به خودکشی کرد.

انتهای پیام