برگی از یک نوشته

تمدید مهلت ثبت نام آزمون دفتریاری اسناد رسمی ۱۴۰۲

مهلت ثبت‌نام آزمون انتخاب دفتریاری دفتر اسناد رسمی سال ۱۴۰۲ تا روز پنجشنبه ۲۶ بهمن تمدید شد. به گزارش گروه وکلای بازرگان، پیرو انتشار راهنمای ثبت‌نام در تاریخ ۱۸ بهمن ۱۴۰۲ در درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور، با توجه به اعلام سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، به اطلاع متقاضیان این آزمون می رساند، […]

اشتراک گذاری
25 بهمن 1402
543 بازدید
کد مطلب : 270

مهلت ثبت‌نام آزمون انتخاب دفتریاری دفتر اسناد رسمی سال ۱۴۰۲ تا روز پنجشنبه ۲۶ بهمن تمدید شد.

به گزارش گروه وکلای بازرگان، پیرو انتشار راهنمای ثبت‌نام در تاریخ ۱۸ بهمن ۱۴۰۲ در درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور، با توجه به اعلام سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، به اطلاع متقاضیان این آزمون می رساند، برای فراهم کردن تسهیلات بیشتر برای آن‌دسته از متقاضیانی که تا این تاریخ (۱۴۰۲/۱۱/۲۴) برای ثبت‌نام اقدام نکرده‌اند، ترتیبی اتخاذ شده است که بتوانند تا روز پنجشنبه به تاریخ ۲۶ بهمن ثبت نام کنند.

بنابراین متقاضیان، باید در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق راهنمای ثبت‌نام، به درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و برای ثبت‌نام اقدام کنند.

ضمناً مقرر شد امکان ویرایش اطلاعات برای متقاضیان ایجاد شود. بر این اساس، آن ‌دسته از متقاضیانی که پیش از این ثبت نام کرده اند، می‌توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق، نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *