۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اقتصادی
  • شناسه : 22770
  • 02 اکتبر 2019 - 16:00
  • 160 بازدید
  • ارسال توسط :
تقویت ۴۰درصدی ارزش پولی ملی
تقویت ۴۰درصدی ارزش پولی ملی

تقویت ۴۰درصدی ارزش پولی ملی

رئیس کل بانک مرکزی گفت: امروز درست نسبت به یک سال پیش، پول ملی ۴۰ درصد تقویت شده و رشد تورم مهار گشته و طلیعه رشد اقتصادی آشکار شده است. تقویت 40 درصدی ارزش پول ملی/ به گزارش  پایگاه خبری وکلای بازرگان به نقل از خبرگزاری ایسنا، رئیس کل بانک مرکزی گفت: امروز درست نسبت به [...]

رئیس کل بانک مرکزی گفت: امروز درست نسبت به یک سال پیش، پول ملی ۴۰ درصد تقویت شده و رشد تورم مهار گشته و طلیعه رشد اقتصادی آشکار شده است.

تقویت 40 درصدی ارزش پول ملی

تقویت ۴۰ درصدی ارزش پول ملی/ به گزارش  پایگاه خبری وکلای بازرگان به نقل از خبرگزاری ایسنا، رئیس کل بانک مرکزی گفت: امروز درست نسبت به یک سال پیش، پول ملی ۴۰ درصد تقویت شده و رشد تورم مهار شده است.

عبدالناصر همتی طی یادداشتی در صفحه شخصی خود در فضای مجازی نوشت: سال گذشته در این ایام وضعیت بدی بر اقتصاد کشورمان حاکم شده بود. دولت آمریکا و متحدین منطقه‌ای آن با شروع جنگ تمام‌عیار اقتصادی و راه انداختن جنگ روانی و تبلیغاتی به فکر فروپاشی کشور از طریق اقتصاد و سقوط ارزش پول ملی بودند

خداوند متعال را شاکرم با هدایت و حمایت‌های مقام معظم رهبری، رئیس جمهور محترم و سران قوا و از همه مهمتر، مقاومت و همراهی تحسین‌برانگیز مردم عزیز، تدابیر و اقدامات بانک مرکزی و برنامه منسجمی که در این راستا تنظیم کردیم، توانستیم با یکی از پیچیده‌ترین تحریم‌ها و محدودیت‌های مالی و پولی مقابله کرده و ثبات و آرامش را به بازار ارز و سایر بازارها برگردانیم.

مردم عزیز خصوصاً اقشار با درآمدهای پایین سختی زیادی را تحمل می‌کنند. لیکن این روزها پیروزی مقاومت مردم بیش از همیشه آشکار شده است. امید به بهبود شرایط زندگی و رفاهی اقشار آسیب‌دیده از فشار تحریم‌ها من و همکارانم را مصمم تر نمود.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*