۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اقتصادی » قضایی
  • شناسه : 22870
  • 07 اکتبر 2019 - 12:00
  • 262 بازدید
  • ارسال توسط :
تخریب ساخت و ساز های غیر مجاز در دماوند
تخریب ساخت و ساز های غیر مجاز در دماوند

تخریب ساخت و ساز های غیر مجاز در دماوند

تخریب ۳۸۰۰ مورد ساخت و ساز غیر مجاز در شش ماهه نخست سال در دماوند / جلوگیری از تغییر کاربری و تصرف اراضی ملی به ارزش ۵۰ هزار میلیارد تومان تخریب ساخت و ساز های غیر مجاز در دماوند/ به گزارش پایگاه خبری وکلای بازرگان به نقل ازخبرگزاری خبرگزاری میزان، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دماوند از [...]

تخریب ۳۸۰۰ مورد ساخت و ساز غیر مجاز در شش ماهه نخست سال در دماوند / جلوگیری از تغییر کاربری و تصرف اراضی ملی به ارزش ۵۰ هزار میلیارد تومان

تخریب ساخت و ساز های غیر مجاز در دماوند

تخریب ساخت و ساز های غیر مجاز در دماوند/ به گزارش پایگاه خبری وکلای بازرگان به نقل ازخبرگزاری خبرگزاری میزان، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دماوند از تخریب ۳۸۰۰ مورد ساخت و ساز غیر مجاز طی شش ماهه نخست سال جاری خبر داد و گفت: بیش از ۵۰ هزار میلیارد تومان اراضی از تغییر کاربری و تصرف اراضی ملی جلوگیری شده است.

حسن ابراهیمی بسابی، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دماوند از تخریب ۳۸۰۰ مورد ساخت و ساز غیر مجاز طی شش ماهه نخست سال جاری خبر داد و بیان کرد: یکی از معضلاتی که شهرستان دماوند را گرفتار کرده، مجوز هایی است که در استان از طریق کمیسیون های مربوطه صادر می‌شوند و منجر به بروز معضلاتی همچون تبدیل باغات و اراضی کشاورزی به ساخت و ساز های غیر مجاز و تصرف اراضی ملی می‌شود.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دماوند ادامه داد: چند سالی است که دادستانی با جدیت مانع ساخت و ساز های غیر مجاز شده و در راستای حفظ کاربری اراضی کشاورزی و جلوگیری از تغییر کاربری و تصرف اراضی ملی و تبدیل باغات میوه به ساخت و ساز های غیر مجاز اقدامات قابل توجهی انجام شده است.
ابراهیمی بسابی بیان کرد: شهرستان دماوند در حوزه آزاد سازی اراضی کشاورزی همچنان در سطح کشور پیشتاز است و رتبه اول را دارد.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دماوند خاطرنشان کرد: طی شش ماهه نخست سال جاری حدود ۱۸۰۰ مورد تخریب در حوزه کشاورزی صورت گرفته است که این رقم با احتساب اراضی غیر کشاورزی در حوزه‌های امور آب، مسکن و شهرسازی و منابع طبیعی به بیش از دو هزار مورد می‌رسد.

ابراهیمی بسابی با بیان اینکه تاکنون از فعالیت بیش از ۲۰ شهرک ممانعت به عمل آمده، اظهار کرد: طی دو سال گذشته هیچ‌ ساخت و سازی در این شهرک ها صورت نگرفته است.

دادستان عمومی و انقلاب دماوند در پایان گفت: به ارزش اراضی بیش از ۵۰ هزار میلیارد تومان، از تغییر کاربری و تصرف اراضی ملی جلوگیری شده است.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*