۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » برگه ها » درباره ما
  • 21 سپتامبر 2016 - 13:25
  • 1182 بازدید
  • ارسال توسط :

درباره ما

«پایگاه خبری وکلای بازرگان» از ۲۸ خرداد ۱۳۹۷به صاحب امتیازی «نوراله کارگری سفتجانی» به شماره ثبت ۸۱۹۶۵فعالیت خود را با هدف اطلاع‌رسانی درخصوص آخرین رویدادها و تحولات ایران و جهان با تاکید بر پوشش خبرهای «حقوقی و قضایی» آغاز کرد.
این پایگاه خبری قصد دارد با همراهی مجموعه ای از برترین فعالان عرصه خبر کشور در حوزه های مختلف خبری، اخبار، گزارش ها و تحلیل های خود از رویدادها را در فضایی صادقانه منتشر کند، باشد که از این رهگذر شاهد حاکمیت بیش از پیش اخلاقمداری در انتشار و تحلیل اخبار به خصوص خبرهای حقوقی قوه قضاییه باشیم تا دیگر ظهور خبرهایی با محتوای دور از واقعیت و ناسالم، فضای حقوقی و قضایی کشور و بالاتر از آن فضای روانی جامعه را آشفته نسازد، خبرهایی که با اهداف خاصی تولید و توسط رسانه‌هایی خاص‌تر و با ناآگاهی بعضی دیگر در فضاهای مختلف رسانه‌ای منتشر و خود سرمنشاء بسیاری از مشکلات بزرگ در قوه قضاییه و کشور می‌شوند.

یکی از بالاترین اهداف پایگاه خبری وکلای بازرگان در امر اطلاع رسانی انتشار اخبار بدون جانبداری از شخص یا گروهی خاص است . این مجموعه رسانه ای به شدت از گرویدن به تمایلات احزاب یا جناح‌ها پرهیز دارد چرا که یقین داریم عدالت، راستی و احقاق حق چنین رفتارهایی را بر نمی‌تابد…

پایگاه خبری وکلای بازرگان با پایبندی به آرما‌نهای نظام مقدس جمهوری اسلامی،آموزه‌های بنیانگذار کبیر آن و رهنمون‌ها و منویات مقام معظم رهبری مدظله العالی با هدف ارتقای دانایی جامعه، حق پرسشگری شهروندان و وظیفه پاسخگویی مسئولان را برای همگان و در همه سطوح محفوظ می‌داند.

باشد که در پناه خداوند متعال و در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) با گسترش اطلاع رسانی صادقانه، بیش از پیش شاهد امنیت روانی و اجتماعی همگان باشیم.

صاحب امتیاز و مدیر مسوول:نوراله کارگری سفتجانی
شماره مجوز ۸۱۹۶۵