۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اقتصادی » مذهبی
  • شناسه : 22867
  • 07 اکتبر 2019 - 10:00
  • 208 بازدید
  • ارسال توسط :
بازگشایی مجدد مرز خسروی
بازگشایی مجدد مرز خسروی

بازگشایی مجدد مرز خسروی

مرز خسروی صبح امروز (15 مهرماه) پس از وقفه‌ای کوتاه به صورت رسمی بازگشایی شد. عصر دیروز فرماندار قصرشیرین این خبر را تایید کرده بود. بازگشایی مجدد مرز خسروی /  به گزارش پایگاه خبری وکلای بازرگان به نقل ازخبرگزاری فارس، مرز خسروی که به دلیل مسائل امنیتی از سوی کشور عراق برای مدت کوتاهی بسته شده بود، [...]

مرز خسروی صبح امروز (۱۵ مهرماه) پس از وقفه‌ای کوتاه به صورت رسمی بازگشایی شد. عصر دیروز فرماندار قصرشیرین این خبر را تایید کرده بود.

بازگشایی مجدد مرز خسروی

بازگشایی مجدد مرز خسروی /  به گزارش پایگاه خبری وکلای بازرگان به نقل ازخبرگزاری فارس، مرز خسروی که به دلیل مسائل امنیتی از سوی کشور عراق برای مدت کوتاهی بسته شده بود، صبح امروز (۱۵ مهرماه) به صورت رسمی بازگشایی شد تا زوار بتوانند از نزدیک ترین مرز رسمی به کربلای معلی، راهی عتبات عالیات شوند.

مرز خسروی از صبح امروز بازگشایی شده و فعالیت خود را از سر گرفته است و زوار می توانند برای تردد به این مرز بین المللی مراجعه کنند.

عصر دیروز، فرماندار قصرشیرین در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، این خبر را تایید کرد و عنوان نمود که صبح امروز (۱۵ مهرماه) تردد از این مرز رسمی میسر خواهد شد. بنا به گفته فرماندار تردد زوار از مسیر اصلی استان‌های دیالی-بغداد-کربلا خواهد بود و تغییری در مسیر زائران صورت نگرفته است.

مرز رسمی و بین المللی خسروی، نزدیک ترین مسیر به کربلای معلی برای زوار ایرانی است و روزانه بیش از یک هزار و ششصد نفر از این مرز به سمت عتبات عالیات برای مراسم اربعین حرکت می کنند

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*