۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » سایر حوزه ها
  • شناسه : 2845
  • 04 جولای 2018 - 16:52
  • 213 بازدید
  • ارسال توسط :
ایسنا و ایران مجرم نیستند
ایسنا و ایران مجرم نیستند

ایسنا و ایران مجرم نیستند

سخنگوی هیات منصفه مطبوعات گفت: جلسه رسیدگی به پرونده‌های روزنامه «ایران»، خبرگزاری «ایسنا» و مجله «ایران فردا» صبح امروز(یکشنبه) ۳ تیرماه در شعبه ششم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی شقاقی برگزار شد. احمد مومنی راد در گفت و گو با ایسنا، در این باره اظهار کرد: در جلسه امروز به پرونده‌های مدیرمسوول […]

مطبوعات پس از خروج آمریکا از برجام

سخنگوی هیات منصفه مطبوعات گفت: جلسه رسیدگی به پرونده‌های روزنامه «ایران»، خبرگزاری «ایسنا» و مجله «ایران فردا» صبح امروز(یکشنبه) ۳ تیرماه در شعبه ششم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی شقاقی برگزار شد.

احمد مومنی راد در گفت و گو با ایسنا، در این باره اظهار کرد: در جلسه امروز به پرونده‌های مدیرمسوول روزنامه ایران و مدیرعامل خبرگزاری ایسنا با شکایت رییس ستاد برگزاری نماز جمعه استان تهران با اتهام  نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی رسیدگی شد که پس از پایان جلسه دادگاه، هیات منصفه مطبوعات هر دو رسانه را مجرم تشخیص نداد.

وی افزود: همچنین در جلسه امروز به پرونده مدیر مسوول مجله «ایران فردا» با اتهامات نشر مطالب خلاف موازین اسلامی و ایجاد اختلاف بین اقشار جامعه و با شکایت سازمان اطلاعات سپاه رسیدگی شد که با اعلام نظر هیات منصفه مطبوعات مدیرمسئول این مجله مجرم تشخیص داده شد و مستحق تخفیف دانسته نشد.

انتهای پیام

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*