۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اقتصادی
  • شناسه : 26167
  • 06 آگوست 2020 - 14:02
  • 58 بازدید
  • ارسال توسط :
انفجار بیروت ۱۰ تا ۱۵ میلیارد دلار خسارت به بار آورد!
انفجار بیروت ۱۰ تا ۱۵ میلیارد دلار خسارت به بار آورد!

انفجار بیروت ۱۰ تا ۱۵ میلیارد دلار خسارت به بار آورد!

انفجار بیروت 10 تا 15 میلیارد دلار خسارت به بار آورد! انفجار بیروت 10 تا 15 میلیارد دلار خسارت به بار آورد! به گزارش وکلای خبری بازرگان به نقل از خبرگزاری آناتولی استاندار بیروت در اظهاراتی میزان خسارت ناشی از انفجار بندر بیروت را بین 10 تا 15 میلیارد دلار برآورد کرد. «مروان عبود» استاندار [...]

انفجار بیروت ۱۰ تا ۱۵ میلیارد دلار خسارت به بار آورد!

انفجار بیروت ۱۰ تا ۱۵ میلیارد دلار خسارت به بار آورد!

به گزارش وکلای خبری بازرگان به نقل از خبرگزاری آناتولی استاندار بیروت در اظهاراتی میزان خسارت ناشی از انفجار بندر بیروت را بین ۱۰ تا ۱۵ میلیارد دلار برآورد کرد.

«مروان عبود» استاندار بیروت، شامگاه چهارشنبه، در گفت‌و‌گو با یک شبکه تلویزیونی گفت که خسارت ناشی از انفجار بیروت بین ۱۰ تا ۱۵ میلیارد دلار برآورد می‌شود.


استاندار بیروت در این خصوص گفت: «خسارت بسیار سنگین است. در برآوردهای ما خسارت‌های مستقیم و غیرمستقیم بیش از ده یا حتی پانزده میلیارد دلار است».

مروان عبود در ادامه گفت که این انفجار «بزرگترین بحران و فاجعه‌ای است که لبنان در عصر جدید با آن دست و پنجه نرم می‌کند».

استاندار بیروت روز گذشته گفته بود که انفجار در بندر بیروت ویرانی بسیار زیادی به بار آورده است به‌طوری که در پی این حادثه، هزاران تن کشته یا زخمی شده‌اند. وی همچنین گفته بود که این انفجار تقریبا ۳۰۰ هزار لبنانی را بی‌خانمان کرده است.

منابع خبری عصر روز سه‌شنبه از وقوع یک انفجار مهیب در بندر بیروت خبر دادند که طبق جدیدترین آمار منتشر شده، شمار جان باختگان این انفجار به ۱۳۵ تن و تعداد مجروحان به حدود ۵ هزار نفر رسیده است.

همدردی با مردم لبنان

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، در پی حادثه تلخ انفجار در شهر بیروت، به منظور همدردی با مردم لبنان، برج میلاد و برج آزادی منقوش به تصاویر پرچم لبنان و جملاتی تسلیت آمیز شد.

گفتنی است که دقایقی پیش چراغ‌های برج میلاد به منظور ابراز همدردی با این مردم حادثه دیده خاموش شد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*