۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اقتصادی
  • شناسه : 25137
  • 29 فوریه 2020 - 9:11
  • 292 بازدید
  • ارسال توسط :
۳۹ هزار نفر از مبتلایان به ویروس کرونا در چین بهبود یافتند
۳۹ هزار نفر از مبتلایان به ویروس کرونا در چین بهبود یافتند

۳۹ هزار نفر از مبتلایان به ویروس کرونا در چین بهبود یافتند

۳۹ هزار نفر از مبتلایان به ویروس کرونا در چین بهبود یافتند ۳۹ هزار نفر از مبتلایان به ویروس کرونا در چین بهبود یافتند پایگاه خبری وکلای بازرگان دولت چین بامداد شنبه از بهبود بیش از نیمی از مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور خبر داد. به نقل از خبر گزاری فارس بر اساس [...]

۳۹ هزار نفر از مبتلایان به ویروس کرونا در چین بهبود یافتند

افراد بهبود یافته از کرونا

۳۹ هزار نفر از مبتلایان به ویروس کرونا در چین بهبود یافتند پایگاه خبری وکلای بازرگان دولت چین بامداد شنبه از بهبود بیش از نیمی از مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور خبر داد.

به نقل از خبر گزاری فارس

بر اساس تازه‌ترین آماری که دولت چین ارائه داده تا کنون ۷۹ هزار و ۲۵۱ نفر در این کشور به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند که ۳۹ هزار و ۲ نفر آنها بهبود یافته‌اند.

بر اساس این گزارش، روز جمعه ۴۷ نفر در چین جان خود را به دلیل ابتلا به ویروس کرونا از دست دادند که روند قربانیان در مقایسه با روزها و هفته‌های گذشته نزولی است.

از سوی دیگر سازمان بهداشت جهانی نیز روز جمعه سطح خطر شیوع بیماری کرونا را از «بالا» به «بسیار بالا» تغییر داد.

ویروس‌های کرونا (یا کروناویروس‌ها) خانواده‌ای از ویروس‌ها هستند که بیماری‌های مربوط به دستگاه تنفسی از سرماخوردگی معمولی گرفته تا برونشیت و عفونت مجاری تنفسی را منجر می‌شود.

ویروس کووید۱۹، از طریق تنفس و تماس هم منتقل می‌شود و همین امر کنترل آن را دشوار کرده است. این ویروس، بیماری «سندرم زجر تنفسی حاد» یا ARDS را در فرد مبتلا ایجاد می‌کند، یک بیماری خطرناک و نارسایی دستگاه تنفسی است که با گسترش سریع التهاب و عفونت در ریه‌ها شروع می‌شود. در ادامه، به دلیل پر شدن کیسه‌های هوایی شُش‌ها از مایع میان‌بافتی، اکسیژن کافی به فرد نمی‌رسد و در صورت عدم رسیدگی به‌موقع بیمار با خطر مرگ مواجه خواهد بود.

برای ثبت شرکت و برند با ثبت بازرگان در ارتباط باشید

برچسب ها

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*