۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » سایر حوزه ها
  • شناسه : 12325
  • 28 جولای 2018 - 11:29
  • 240 بازدید
  • ارسال توسط :
اعلام نتایج فراخوان تأسیس دفاتر خدمات الکترونیک قضایی
اعلام نتایج فراخوان تأسیس دفاتر خدمات الکترونیک قضایی

اعلام نتایج فراخوان تأسیس دفاتر خدمات الکترونیک قضایی

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین شهریاری، عنوان کرد: این فراخوان در کلیه حوزه های قضایی شهرستان و بخش سراسر کشور برگزار گردیده و نتایج به صورت سراسری اعلام می شود. وی افزود: در این فراخوان امتیازات با توجه به مدرک تحصیلی، سابقه قضایی و حقوقی، سابقه مدیریت و سابقه مهارت های فناورانه در نظر گرفته […]

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین شهریاری، عنوان کرد: این فراخوان در کلیه حوزه های قضایی شهرستان و بخش سراسر کشور برگزار گردیده و نتایج به صورت سراسری اعلام می شود.

وی افزود: در این فراخوان امتیازات با توجه به مدرک تحصیلی، سابقه قضایی و حقوقی، سابقه مدیریت و سابقه مهارت های فناورانه در نظر گرفته شده است. همچنین با در نظر گرفتن سهمیه های قانونی اقدام به اعلام بالاترین نمرات تا سه برابر ظرفیت هر حوزه قضایی شده است. فهرست افراد قبول شده پس از طی مراحل گزینش و مصاحبه های تخصصی در حوزه های قضایی مربوطه جهت اخذ پروانه معرفی می گردند.

رییس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضاییه خاطرنشان کرد: در صورتی که متقاضیان به نتایج فراخوان اعتراض داشته باشند می توانند ظرف مدت ۱۰ روز از تاریخ اعلام به سامانه www.adliran.ir مراجعه و اعتراض خود را ثبت نمایند.

وی ابراز امیدواری کرد طبق برنامه زمانبدی‌ شده تا پایان امسال تعداد مجوزهای صادره برای تأسیس دفاتر خدمات الکترونیک قضایی در سال ۹۷ به هزار دفتر بالغ گردد.

انتهای پیام