۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » سایر حوزه ها
  • شناسه : 12782
  • 28 جولای 2018 - 14:01
  • 270 بازدید
  • ارسال توسط :
اصفهان پایگاه صلح و دوستی و اخلاق شهروندی است
اصفهان پایگاه صلح و دوستی و اخلاق شهروندی است

اصفهان پایگاه صلح و دوستی و اخلاق شهروندی است

 به گزارش ایسنا، محمود عباسی در این مراسم گفت: حقوق شهروندی جامعه ما برگرفته از ارزش های بومی و دینی است و همه ما باید سرنوشت امروز خود را به گذشته روشن و تمدن تاریخی مان پیوند بزنیم. پیشینه تاریخی و تمدنی اصفهان همواره بر پایه ی صلح و دوستی و اخلاق شهروندی استوار بوده […]

 به گزارش ایسنا، محمود عباسی در این مراسم گفت: حقوق شهروندی جامعه ما برگرفته از ارزش های بومی و دینی است و همه ما باید سرنوشت امروز خود را به گذشته روشن و تمدن تاریخی مان پیوند بزنیم. پیشینه تاریخی و تمدنی اصفهان همواره بر پایه ی صلح و دوستی و اخلاق شهروندی استوار بوده است.

وی افزود: پرداختن به حقوق شهروندی که یکی از شعارهای محوری رئیس جمهور محترم می باشد که با تدوین منشور حقوق شهروندی و مصوبه حقوق شهروندی در نظام اداری به صورت نظام مند و عملیاتی درآمده و با هم افزایی و هماهنگی های بین بخشی به نتایج مطلوب می رسد. 

عباسی در ادامه تأکید کرد: یکی از بهترین مراجعی که می توانند در زمینه ترویج و ارتقاء حقوق شهروندی و اخلاق شهروندی گام های مؤثری بردارند شوراهای اسلامی شهر و روستا و شهرداری ها هستند که از قابلیت ها و ظرفیت های قابل توجهی برخوردارند. 

وی فضای کنونی جامعه را نیازمند همدلی و وحدت در پرتو اخلاق شهروندی دانست و بر حاکمیت اخلاق شهروندی و حقوق شهروندی در جامعه تأکید کرد. 

در ابتدای این نشست نوروزی، شهردار اصفهان و  معین رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان؛ ضمن استقبال و اعلام آمادگی برای همکاری در زمینه های حقوق شهروندی و حقوق کودک به ارایه نقطه نظرات پرداختند.

شایان ذکر است که به موجب این تفاهم نامه با اختصاص ساختمانی از سوی شهرداری اصفهان بزودی کلینیک مرکزی حقوق شهروندی در اصفهان راه اندازی می شود.

انتهای پیام

برچسب ها