۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اقتصادی
  • شناسه : 22824
  • 05 اکتبر 2019 - 14:00
  • 560 بازدید
  • ارسال توسط :
احضاریه کنگره به کاخ سفید درباره تحقیقات استیضاح ترامپ
احضاریه کنگره به کاخ سفید درباره تحقیقات استیضاح ترامپ

احضاریه کنگره به کاخ سفید درباره تحقیقات استیضاح ترامپ

مجلس نمایندگان آمریکا روز جمعه احضاریه ای را برای کاخ سفید درباره تحقیقات استیضاح ترامپ صادر کرد.  احضاریه کنگره به کاخ سفید درباره تحقیقات استیضاح ترامپ / به گزارش پایگاه خبری وکلای بازرگان به نقل از پایگاه خبرگزاری دانشجو، کمیته نظارت مجلس نمایندگان آمریکا احضاریه‌ای را برای کاخ سفید صادر کرد و طی آن خواستار مدارک [...]

مجلس نمایندگان آمریکا روز جمعه احضاریه ای را برای کاخ سفید درباره تحقیقات استیضاح ترامپ صادر کرد. 

احضاریه کنگره به کاخ سفید درباره تحقیقات استیضاح ترامپ

احضاریه کنگره به کاخ سفید درباره تحقیقات استیضاح ترامپ / به گزارش پایگاه خبری وکلای بازرگان به نقل از پایگاه خبرگزاری دانشجو، کمیته نظارت مجلس نمایندگان آمریکا احضاریه‌ای را برای کاخ سفید صادر کرد و طی آن خواستار مدارک مربوط به تحقیقات استیضاح ترامپ طی دو هفته آینده شد.

مجلس نمایندگان آمریکا روز جمعه طی نامه‌ای به میک مولوینی سرپرست کارکنان کاخ سفید احضاریه را ارسال نمود. این احضاریه توسط کمیته نظارت و اصلاحات مجلس نمایندگان آمریکا صادر شده است.

نانسی پلوسی، رئیس‌ مجلس نمایندگان آمریکا روز ۳ مهرماه رسماً آغاز تحقیقات برای استیضاح رئیس‌جمهور این کشور را به دلیل مسائل مطرح‌شده در ارتباط با گفت‌وگوی تلفنی ترامپ با رئیس‌جمهور اوکراین اعلام کرد.

رسانه‌های آمریکا گزارش داده‌اند ترامپ در این مکالمه تلفنی تلاش کرده رئیس‌جمهور اوکراین را برای تحقیقات فساد از کسب و کار جو بایدن و پسر او هانت تحت فشار قرار دهد.

روزنامه وال‌استریت ژورنال اخیراً گزارش داد ترامپ در بخشی از آن مکالمه اعطای کمک نظامی به اوکراین را به انجام این تحقیقات منوط کرده است.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*