۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اقتصادی
  • شناسه : 22525
  • 24 سپتامبر 2019 - 10:28
  • 163 بازدید
  • ارسال توسط :
اتفاقات زیادی در رابطه با ایران در حال وقوع است
اتفاقات زیادی در رابطه با ایران در حال وقوع است

اتفاقات زیادی در رابطه با ایران در حال وقوع است

ترامپ: اتفاقات زیادی در رابطه با ایران در حال وقوع است به گزارش پایگاه خبری وکلای بازرگان، رئیس جمهوری آمریکا در دیدار با نخست وزیر سنگاپور گفت: من امروز (سه شنبه) در سخنرانی خود در مجمع عمومی سازمان ملل در مورد ایران سخنرانی خواهم کرد. به گزارش روزنامه واشنگتن پست، دونالد ترامپ روز دوشنبه در [...]

اتفاقات زیادی در رابطه با ایران در حال وقوع است

ترامپ: اتفاقات زیادی در رابطه با ایران در حال وقوع است به گزارش پایگاه خبری وکلای بازرگان، رئیس جمهوری آمریکا در دیدار با نخست وزیر سنگاپور گفت: من امروز (سه شنبه) در سخنرانی خود در مجمع عمومی سازمان ملل در مورد ایران سخنرانی خواهم کرد.

به گزارش روزنامه واشنگتن پست، دونالد ترامپ روز دوشنبه در دیدار با «لی هسین لونگ» گفت: در نتیجه کمپین فشار حداکثر تحریم های اقتصادی، ایران تحت فشار بیش از اندازه نسبت به گذشته قرار گرفته است.

ترامپ افزود: اتفاقات زیادی در رابطه با ایران در حال وقوع است، خیلی بیشتر از آنچه می دانید. من فردا (سه شنبه) کمی در موردش بحث خواهم کرد.

رئیس‌جمهور آمریکا همچنین در دیدار با عبدالفتاح السیسی رئیس‌جمهور مصر گفت که در حال حاضر هیچگونه برنامه‌ای برای دیدار با مقامات ایرانی وجود ندارد اما برگزار شدن این دیدارها را نیز بعید ندانست.

ترامپ در ادامه گفت که درباره مذاکره با ایران نیازمند هیچ میانجی نیستیم و مذاکره مستقیم امکان پذیر بوده و ایران می‌داند که با چه کسی تماس بگیرد.

انتظار می‌رود رئیس جمهوری آمریکا در سخنرانی خود در مجمع عمومی سازمان ملل سیاست خود در قبال ایران را توضیح دهد. همزمان، وزیر خارجه آمریکا ازبیانیه قدرت‌های غربی در مورد حمله به تاسیسات نفتی عربستان قدردانی کرده و خوستار محکومیت جهانی ایران شده است.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*