۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار استان ها » پیشخوان » تب اسلایدر بالا » ویژه
  • شناسه : 22495
  • 23 سپتامبر 2019 - 9:59
  • 299 بازدید
  • ارسال توسط :
آغاز سال تحصیلی ۹۹-۹۸ مبارک باد
آغاز سال تحصیلی ۹۹-۹۸ مبارک باد

آغاز سال تحصیلی ۹۹-۹۸ مبارک باد

آغاز سال تحصیلی 99-98 مبارک باد به گزارش پایگاه خبری وکلای بازرگان؛ برگزاری جشن شکوفه‌ها با حضور یک میلیون و 470 هزار کلاس اولی و آغاز نسل جدید از تحصیل. مراسم جشن شکوفه‌ها روز گذشته در مدارس سراسر کشور برگزار شد و نوآموزان کلاس اولی‌ با حضور در دبستان‌های کشور، تحصیل را آغاز کردند. به [...]

رضوان حکیم‌زاده مهر 1398

آغاز سال تحصیلی ۹۹-۹۸ مبارک باد

به گزارش پایگاه خبری وکلای بازرگان؛ برگزاری جشن شکوفه‌ها با حضور یک میلیون و ۴۷۰ هزار کلاس اولی و آغاز نسل جدید از تحصیل.

مراسم جشن شکوفه‌ها روز گذشته در مدارس سراسر کشور برگزار شد و نوآموزان کلاس اولی‌ با حضور در دبستان‌های کشور، تحصیل را آغاز کردند.
به گزارش فارس، مراسم نمادین روز شکوفه‌ها با حضور وزیر آموزش و پرورش و مسئولان این وزارتخانه و جمعی از دانش‌آموزان در دبستان پسرانه تشیع منطقه ۱۹ تهران برگزار شد.
در این مراسم محسن حاجی‌میرزایی با تاکید بر اینکه محیط یادگیری باید شاد توأم با داستان و بازی و هنر باشد، اظهار داشت: باید یادگیری سرشار از شوق باشد و این موضوع به دست نمی‌آید مگر محیط یادگیری شاد، همراه با بازی و داستان و هنر باشد زیرا دانش‌آموزان نسبت به این قابلیت‌ها آمادگی بیشتری دارند.
وی افزود: امیدوارم هیچ‌کسی نباشد که در سن تحصیل باشد و فرصت تحصیل نداشته باشد.
در حاشیه این مراسم نیز معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش در خصوص تعداد دانش‌آموزان کلاس اولی در کشور گفت: یک میلیون و ۴۷۰ هزار و ۴۰۳ دانش‌آموز کلاس اولی در مدارس کشور ثبت‌نام
شدند.
رضوان حکیم‌زاده افزود: در سال تحصیلی جدید، ۸ میلیون و ۱۹۱ هزار و ۸۶۶ دانش‌آموز در دبستان‌های کشور تحصیل می‌کنند.

روزنامه کیهان

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*