۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اقتصادی
  • شناسه : 23256
  • 28 اکتبر 2019 - 10:00
  • 245 بازدید
  • ارسال توسط :
آزمون قضاوت ویژه مناطق محروم
آزمون قضاوت ویژه مناطق محروم

آزمون قضاوت ویژه مناطق محروم

آزمون قضاوت ویژه مناطق محروم آزمون قضاوت ویژه مناطق محروم / به گزارش پایگاه خبری وکلای بازرگان به نقل از پایگاه خبری اختبار، جزییات آزمون جذب داوطلبان تصدی امر قضا ویژه مناطق محروم استان های جنوب شرق کشور در یک اطلاعیه اعلام شد. به گزارش اختبار متن اطلاعیه منتشر شده از سوی معاونت منابع انسانی [...]

آزمون قضاوت ویژه مناطق محروم

آزمون قضاوت ویژه مناطق محروم

آزمون قضاوت ویژه مناطق محروم / به گزارش پایگاه خبری وکلای بازرگان به نقل از پایگاه خبری اختبار، جزییات آزمون جذب داوطلبان تصدی امر قضا ویژه مناطق محروم استان های جنوب شرق کشور در یک اطلاعیه اعلام شد.

به گزارش اختبار متن اطلاعیه منتشر شده از سوی معاونت منابع انسانی قوه قضاییه به شرح زیر است:

در راستای تأمین و تکمیل کادر قضائی مورد نیاز استان های جنوب شرق کشور (سیستان و بلوچستان ، کرمان و هرمزگان) و ثبت نام از متقاضیان در مهلت اعلام شده ، مرکز آموزش معاونت منابع انسانی قوه قضائیه با همکاری دادگستری استان های مذکور قصد دارد برای انتخاب اصلح  متقاضیان اقدام به برگزاری آزمون علمی (به صورت کتبی تستی) در روز جمعه ۶ دی  نماید.

بر این اساس از متقاضیانی که در مهلت مقرر (پیرو اطلاعیه جذب اختصاصی داوطلبان تصدی منصب قضاء ویژه مناطق محروم استان های جنوب شرق کشور) اقدام به ثبت نام نموده اند دعوت به عمل می آید تا با مطالعه دقیق شرایط و ضوابط به شرح زیر، در آزمون مذکور شرکت نمایند.

مواد امتحانی آزمون تستی

دانشگاهی:
۱-  حقوق مدنی  ۲- آیین دادرسی مدنی ۳- حقوق جزای عمومی ۴- حقوق جزای اختصاصی ۵-آیین دادرسی

حوزوی آقایان:
۱-  فقه شامل بیع مکاسب
۲-  اصول فقه شامل جلد یک کفایه الاصول: از ابتدای کتاب تا پایان المقصد الخامس
حوزوی بانوان:
۱- فقه شامل ۱۵ کتاب از شرح لمعه: قضاء، شهادت، متاجر، دین، رهن، ضمان، صلح، اجاره، وکالت، شفعه، وصایا، نکاح، حدود، قصاص و دیات
۲- اصول فقه شامل الحلقه الثانیه شهید صدر

زمان و مکان برگزاری آزمون:

آزمون در روز جمعه مورخ ۱۳۹۸/۱۰/۰۶ در استان های مذکور برگزار می گردد. ساعت و نشانی محل برگزاری آزمون در کارت ورود به جلسه درج خواهد شد.

دریافت کارت ورود به جلسه:

داوطلبان برای دریافت کارت ورود به جلسه باید از تاریخ ۱۳۹۸/۰۹/۰۲  لغایت ۱۳۹۸/۰۹/۰۸ با مراجعه به سامانه ثبت نام و پرداخت هزینه شرکت در آزمون به مبلغ  ۱،۲۰۰،۰۰۰ریال نسبت به دریافت و پرینت کارت ورود به جلسه اقدام نمایند.

ملاحظات:

داوطلبانی که حد نصاب قبولی در آزمون کتبی تستی را به دست آورده‌ اند، متعاقبا به مراحل آزمون شخصیت دعوت می شوند.
ثبت نام و شرکت در آزمون به منزله تأیید شرایط نیست و شرایط داوطلبان برحسب اطلاعیه قبلی در مراحل بعدی بررسی و افراد فاقد شرایط از روال کار خارج خواهند شد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*