برگی از یک نوشته

آزمون استخدامی شورا‌های حل اختلاف در نیمه دوم سال برگزار خواهد شد

رئیس مرکز حل اختلاف قوه قضاییه در همایش منطقه‌ای شمال کشور با محوریت نحوه اجرای قانون جدید شورا‌های حل اختلاف، در خصوص تشکیلات دادگاه صلح، آزمون استخدامی شورا‌های حل اختلاف و … توضیحاتی را بیان کرد. به گزارش پایگاه خبری وکلای بازرگان به نقل از خبرگزاری میزان، همایش منطقه‌ای شمال کشور با محوریت نحوه اجرای […]

اشتراک گذاری
29 خرداد 1403
99 بازدید
کد مطلب : 500

رئیس مرکز حل اختلاف قوه قضاییه در همایش منطقه‌ای شمال کشور با محوریت نحوه اجرای قانون جدید شورا‌های حل اختلاف، در خصوص تشکیلات دادگاه صلح، آزمون استخدامی شورا‌های حل اختلاف و … توضیحاتی را بیان کرد.

به گزارش پایگاه خبری وکلای بازرگان به نقل از خبرگزاری میزان، همایش منطقه‌ای شمال کشور با محوریت نحوه اجرای قانون جدید شورا‌های حل اختلاف با حضور معاون قضایی رئیس مرکز حل اختلاف کشور، روسای کل استان‌های گلستان، سمنان، البرز، گیلان و مازندران و روسای حوزه‌های قضایی مازندران در مجتمع آموزشی نفت محمودآباد برگزار شد.
برگزاری آزمون استخدامی شورا‌های حل اختلاف در نیمه دوم سال

حجت‌الاسلام والمسلمین صادقی با اشاره به برگزاری آزمون استخدامی شورا‌های حل اختلاف در نیمه دوم سال جاری، افزود: ۱۰ هزار نفر امسال از طریق این آزمون جذب قوه قضاییه خواهند شد.

برگزاری آزمون استخدامی کارکنان شوراهای حل اختلاف در سال ۱۴۰۳

رئیس مرکز حل اختلاف قوه قضاییه تاکید کرد: امتیازاتی در این آزمون برای شاغلان کنونی شورا‌های حل اختلاف در نظر گرفته شده و بر این اساس میزان تحصیلات، کارایی، تخصص و رفتار خوش در برخورد با مراجعان، از جمله برخی مواردی هستند که در کسب این امتیازات موثر خواهد بود.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *