۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » سایر حوزه ها
  • شناسه : 13314
  • 29 جولای 2018 - 13:42
  • 254 بازدید
  • ارسال توسط :
آزادی ۲۳ نفر از زندانیان جرایم غیرعمد در دهه کرامت
آزادی ۲۳ نفر از زندانیان جرایم غیرعمد در دهه کرامت

آزادی ۲۳ نفر از زندانیان جرایم غیرعمد در دهه کرامت

مدیر کل زندانهای استان تهران گفت: در ایام دهه کرامت ۲۳ نفر از زندانیان جرایم غیرعمد توسط نمایندگی ستاد دیه استان تهران آزاد شدند. به گزارش ایسنا، مصطفی محبی در این باره اظهار کرد: از شب ولادت کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه (س) تا میلاد ثامن الحجج امام رضا (ع) ۲۳ نفر از زندانیان […]

مدیر کل زندانهای استان تهران گفت: در ایام دهه کرامت ۲۳ نفر از زندانیان جرایم غیرعمد توسط نمایندگی ستاد دیه استان تهران آزاد شدند.

به گزارش ایسنا، مصطفی محبی در این باره اظهار کرد: از شب ولادت کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه (س) تا میلاد ثامن الحجج امام رضا (ع) ۲۳ نفر از زندانیان جرایم غیرعمد توسط نمایندگی ستاد دیه استان تهران که به دلیل بدهی مالی در زندان به سر می بردند، آزاد شدند.

وی افزود: در ایام مبارک دهه کرامت: طی تلاشهای کارشناسان این نمایندگی و کمک نیکوکاران، ۲۳ نفر از زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد که بدهی آنان بالغ بر دو میلیارد و ۷۷۱ میلیون تومان بود، با جلب رضایت شکات آزاد شدند.

مدیر کل زندان‌های استان تهران و نایب رئیس هیئت امنای نمایندگی ستاد دیه ادامه داد: این افراد به دلیل عجز از پرداخت بدهی مالی در زندان به سر می بردند که با کمک خیرین و نمایندگی ستاد دیه استان آزاد گشته، به آغوش خانواده های خویش بازگشتند. 

بر اساس این گزارش، عزیزان نیکوکار جهت اهدای کمک های مالی و آزادی زندانیان نیازمند واجد شرایط جرایم غیرعمد می‌توانند از طریق تماس با شماره تلفن ۸۸۸۶۱۸۷۰ و یا مراجعه حضوری به نشانی خیابان کریمخان زند، خیابان سنایی، نبش اعرابی ۶، پلاک ۲۵، طبقه سوم و همچنین به سایت نمایندگی ستاد دیه استان تهران (نشانیwww.tehipro.ir ) و یا لینک اطلاع رسانی @tehipro با فعالیت‌های این نمایندگی و نیز نحوه ارسال کمک‌های مالی و آزادی زندانیان استان آشنا شوند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*