۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » سایر حوزه ها
  • شناسه : 12219
  • 28 جولای 2018 - 11:26
  • 291 بازدید
  • ارسال توسط :
آخرین وضعیت پرونده قتل یک وکیل دادگستری در لنگرود
آخرین وضعیت پرونده قتل یک وکیل دادگستری در لنگرود

آخرین وضعیت پرونده قتل یک وکیل دادگستری در لنگرود

عبدالصمد خرمشاهی در گفت‌وگو با ایسنا در این باره اظهار کرد: مرحومه پور رجبی 30 اردیبهشت ماه سال جاری مقابل دادگستری لنگرود توسط شخصی که  قبلا رابطه کاری با او داشت کشته شد. وی افزود: متهم با اینکه متاهل بود اصرار به ازدواج با مرحومه پوررجبی را داشت و مدام مرحومه را تهدید می کرده […]

عبدالصمد خرمشاهی در گفت‌وگو با ایسنا در این باره اظهار کرد: مرحومه پور رجبی 30 اردیبهشت ماه سال جاری مقابل دادگستری لنگرود توسط شخصی که  قبلا رابطه کاری با او داشت کشته شد.

وی افزود: متهم با اینکه متاهل بود اصرار به ازدواج با مرحومه پوررجبی را داشت و مدام مرحومه را تهدید می کرده و همان موقع هم پرونده در این خصوص تشکیل می‌شود و وی محکوم می‌شود اما او تهدیداتش را ادامه می داد.

خرمشاهی تصریح کرد: حسب اظهارات همسر متهم، حتی او را هم تهدید کرده بود که از این خانم برای ازدواج با وی  خواستگاری کند.

وی ادامه داد: روز حادثه، متهم با اسلحه شکاری به سمت این وکیل دادگستری شلیک می‌کند و پس از قتل او متواری می‌شود که در نهایت در اطراف یکی از شهرهای لنگرود دستگیر می‌شود.

خرمشاهی گفت: نتیجه پزشکی قانونی آمده و حسب اظهارات شهود، اتهام متوجه  متهم است زیرا جنون وی هم منتفی است و فقط دو سه استعلام مانده تا انجام شود. البته ما درخواست انگشت نگاری از اسلحه را کردیم تا جزییات حادثه مشخص شود.

وی با بیان اینکه متهم از بدو درگیری سکوت کرده، حاضر به بازسازی صحنه نیست و  همچنان بازداشت است، گفت: مرحله تحقیقات این پرونده به زودی تمام می‌شود. در حال حاضر پرونده در دادسرای لنگرود است و کیفرخواست این پرونده هم هنوز صادر نشده است.

انتهای پیام