۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » سیاسی » موضوعات ویژه
  • شناسه : 26421
  • 08 سپتامبر 2020 - 10:41
  • 47 بازدید
  • ارسال توسط :
آخرین وضعیت نظرسنجی‌های انتخاباتی آمریکا
آخرین وضعیت نظرسنجی‌های انتخاباتی آمریکا

آخرین وضعیت نظرسنجی‌های انتخاباتی آمریکا

آخرین وضعیت نظرسنجی‌های انتخاباتی آمریکا به گزارش پایگاه خبری وکلای بازرگان به نقل از فارس نیوز طبق آخرین وضعیت نظرسنجی‌های انتخاباتی آمریکا پیش‌بینی نتیجه آن با توجه به بحران کرونا و اختلافات درباره نحوه برگزاری انتخابات، پیچیده‌ به نظر می‌رسد. رای‌دهندگان آمریکایی سوم نوامبر درباره ادامه حضور دونالد ترامپ تصمیم‌گیری خواهند کرد. رئیس‌جمهور آمریکا که [...]

آخرین وضعیت نظرسنجی‌های انتخاباتی آمریکا

به گزارش پایگاه خبری وکلای بازرگان به نقل از فارس نیوز

طبق آخرین وضعیت نظرسنجی‌های انتخاباتی آمریکا پیش‌بینی نتیجه آن با توجه به بحران کرونا و اختلافات درباره نحوه برگزاری انتخابات، پیچیده‌ به نظر می‌رسد.

رای‌دهندگان آمریکایی سوم نوامبر درباره ادامه حضور دونالد ترامپ تصمیم‌گیری خواهند کرد. رئیس‌جمهور آمریکا که عنوان نامزد رسمی حزب جمهوری خواه معرفی شده است، با «جو بایدن» نامزد رسمی حزب دموکرات رقابت خواهد کرد.
از ابتدای سال جاری جو بایدن در اغلب نظرسنجی‌های ملی از دونالد ترامپ با اختلاف بیش از ده درصد پیشی گرفته است.

در انتخابات آمریکا کسب رای یک موضوع است. طبق نتایج انتخابات ۲۰۱۶ محل کسب رای مسئله‌ای مهمتر است. اغلب ایالات همیشه به یک حزب رای می‌دهند. به این معنا که در چند ایالت معدود هر دو نامزد شانس پیروزی دارند. این‌ها ایالت‌هایی هستند که تعیین‌کننده نتیجه انتخابات هستند.در حال حاضر در ایالت‌های محل رقابت هم به نفع بایدن است.

گرچه نظرسنجی‌های ملی در آمریکا راهنمای خوبی برای نشان دادن میزان محبوبیت یک نامزد انتخاباتی در سراسر این کشور هستند، اما لزوماً روش خوبی برای پیش‌بینی نتیجه انتخابات محسوب نمی‌شوند.
نتیجه انتخابات سال ۲۰۱۶ آمریکا موید این مطلب است و با وجود این که «هیلاری کلینتون» نامزد دموکرات‌ها در نظرسنجی‌ها در مقابل ترامپ جلو بود،
نتیجه را به او واگذار کرد و از ورود دوباره به کاخ سفید اینبار به عنوان رئیس‌جمهور آمریکا بازبماند.

امسال به دلیل شیوع کرونا و تاثیر بر اقتصاد و رای مردم به محل اختلاف میان دو حزب تبدیل شده است.باید به نتایج نظرسنجی‌ها با دید تردید نگاه کرد بخصوص که زمان قابل توجهی هم تا روز انتخابات باقی است.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*