۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اقتصاد » تب اسلایدر بالا » سیاسی » منو.آزمون های حقوقی
  • شناسه : 22906
  • ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۳
  • 18 بازدید
  • ارسال توسط :
تهدید ترکیه توسط ترامپ
تهدید ترکیه توسط ترامپ

تهدید ترکیه توسط ترامپ

ترامپ ترکیه را هم تهدید کرد؛ اقتصادتان را مانند قبل نابود می‌کنم. دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا روز دوشنبه به ترکیه در مورد اقداماتی  خارج از حد و مرز  تعیین شده برای این کشور هشدار داد. تهدید ترکیه توسط ترامپ/ به گزارش  پایگاه خبری وکلای بازرگان به نقل از اقتصاد نیوز، هشدار اقتصادی دونالد ترامپ فقط چند ساعت [...]

ترامپ ترکیه را هم تهدید کرد؛ اقتصادتان را مانند قبل نابود می‌کنم. دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا روز دوشنبه به ترکیه در مورد اقداماتی  خارج از حد و مرز  تعیین شده برای این کشور هشدار داد.

ترامپ ترکیه را تهدید کرد

تهدید ترکیه توسط ترامپ/ به گزارش  پایگاه خبری وکلای بازرگان به نقل از اقتصاد نیوز، هشدار اقتصادی دونالد ترامپ فقط چند ساعت بعد از آن مطرح می شود که کاخ سفید اعلام کرده بود آمریکا نظامیان خود را از شمال سوریه خارج می کند.

دونالد ترامپ در صفحه توئیتر خود نوشت: همانطور که قبلا اعلام کرده ام  و تنها برای تاکید بیشتر می گویم اگر ترکیه کاری انجام دهد که من با هوش سرشار و غیر قابل قیاس خودم آن را خارج از حد و مرز تعیین شده ارزیابی کنم کل اقتصاد ترکیه را تخریب و نابود می کنم. قبلا هم این کار را انجام داده ام!

گروهی از اعضای کنگره آمریکا ضمن ابراز نگرانی از تصمیم دونالد ترامپ تاکید کرده اند که خروج نظامیان آمریکا از شمال سوریه می تواند مسیر را برای حمله ترکیه به نیروهای کرد هموار کند. این در حالی است که کردها از متحدان آمریکا در جریان نبرد علیه داعش بودند.

دونالد ترامپ در حالی ترکیه را از نظر اقتصادی تهدید کرده که آنکارا خود را برای آغاز عملیات نظامی و هوایی علیه شبه نظامیان کرد در شمال سوریه آماده می کند.

رئیس جمهوری آمریکا پیش از توئیت تهدید آمیزش علیه آنکارا در صفحه توئیترش نوشته بود: وقت آن رسیده که ما از این جنگ های مسخره بی پایان، که بسیاری از آنها قبیله ای است، بیرون برویم و سربازهایمان را به خانه برگردانیم.

کاخ سفید در حالی یکشنبه شب آغاز خروج نظامیان آمریکا از شمال سوریه را اعلام کرد که دونالد ترامپ پیش از آن با رجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری ترکیه تلفنی گفتگو کرده بود.

از طرف دیگر وزارت دفاع آمریکا روز دوشنبه تاکید کرد که واشنگتن از تهاجم ترکیه به شمال سوریه حمایت نمی کند و به آنکارا در این زمینه کمک نخواهد کرد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*